EVENTSVENUE

PARTYMAG İLE HAFTANIN EN İYİ ETKİNLİKLERİ

PARTYMAG İLE HAFTANIN EN İYİ ETKİNLİKLERİ

PartyMag Pay ile her zaman olduğu gibi eğlenceye yön vermeye devam ediyoruz ve sizler için haftanın en iyi etkinliklerini sizinle buluşturuyoruz.

İstanbulunun gece hayatına ritim tutan en seçkin mekanlarında, birbirinden özel isimlerin ağırlandığı bu haftada bizleri bolca dans ve eğlence bekliyor olacak. Haydi hiç beklemeden rotamızı oluşturmaya başlayalım ve İstanbul gece hayatının büyüsüne kendimizi kaptıralım.

Dawgz Presents: Elfenberg + Niko Schwind x Klein Phonix

En son Scatcity Showcase ile sahnemizde ağırladığımız Dawgs Music, bu kez Elfenberg ve Niko Schwind’i Klein Phönix’e getiriyor!
Indie dance ikilisi İsveçli Elfenberg ve Stil vor Talent’in gediklilerinden Niko Schwind’in seti ele geçireceği 14 Ocak Cuma akşamı Klein Phonix’te

PAULA TEMPLE B2B SNTS x VOLKSWAGEN ARENA

Bir kraliçe ve bir lord İstanbul’da buluşuyor!
Endüstriyel techno uzmanı, en ufak bir sessizliği sert ve yüksek ritimlerle dolduran olağanüstü İngiliz Paula Temple, gizli olan kimliğini setlerine yansıtan, karanlık müziğin İtalyan lordu SNTS ile çok özel bir back to back performansı için 15 Ocak’ta Zorlu PSM Turkcell Sahnesi’nde bizlerle olacak! Geceye İngiliz menşeili fabric resident’ı IMOGEN eşlik edecek.

BULGAKOV I Kulüp İstanbul

Permanent Vacation, Toy Tonics, Compost Disco, International DeeJay Gigolo ve Bordello A Parigi gibi klas plak şirketlerinin göz bebeği HARD TON Chicago house ve İtalo Disco’nun özgün bir kombinasyonunu sergiledikleri showlarında, Kulüpistanbul’a konuk oluyor. Geceye Q-bra, Bang! Ve Alec Attari eşlik edecek.

Bu etkinliğe PartyMag Pay mobil uygulamasından ulaşabilir, adınızı davetli listesine yazdırabilirsiniz.

INCEPTION X FIRIN VNTM (Live)

Amsterdam merkezli canlı performans sanatçısı ve müzisyen olan VNTM sayısız büyük festivalde sahne almıştır. Sadece kendi ekipmanlarıyla performans sergilemektedir.

Tomorrowland ve Printworks’te Afterlife sahnelerinde performans sergilemiştir. Awakenings, Straf_werk, Blackbox Colombia, De Marktkantine, Egg Club Lond ve daha nice festival ve kulüplerde sahne almıştır. Tale of Us, Charlotte de Witte, Adriatique, Maceo Plex, Adam Beyer, Mind Against, Hunter/Game, Woo York, Stephan Bodzin, Sasha ve Digweed gibi büyük isimlerle aynı sahneyi paylaşmıştır.

Afterlife, Just This ve Second State gibi tekno müziğin önde gelen plak şirketlerinde projeleri yayınlanmıştır.

Gecenin diğer bir ismi iki kardeşin hayata geçirdiği müzik serüveni olan Drumstone. Tiesto’nun plak şirketi AFTR:HRS ile hızla yükselişe geçtiler. Wanderlust isimli parçaları 2020 Tomorrowland sahnesinde Tiesto tarafından tanıtıldı. Afterlife artistlerinden Mind Against ve Stephan Jolk ile aynı sahneyi paylaştılar.

Geceye eşsiz müzikleriyle eşlik edecek bir diğer isim ise lokal sahnenin başarılı isimlerinden Barış Berber.

Bu etkinliğe PartyMag Pay mobil uygulamasından ulaşabilir, adınızı davetli listesine yazdırabilirsiniz.

Friday at Suma Han

❚ ❚ ❚ Main Stage:
Murat Uncuoglu + Evrim de Evrim + Atakan Uysal

❚ ❚ ❚ Studio Stage:
Moguz + Merve Baykal

14 Ocak Cuma gecesi için lokal favorilerimizi Han’a davet ediyoruz.
Main Stage’de yılbaşı gecesinden beri aklımızdan çıkmayan performansıyla büyük usta Murat
Uncuoğlu, Suma Beach’in kuruluş dönemindeki yaratıcı zihin ve beden gücümüz Evrim de Evrim
ve fahri ev sahibi, canımız Atakan Uysal; Studio Stage’de ise Suma ruhuyla en yakıştırdığımız
isimlerden Moguz ve sahne arkasında her şeyimizi çekip çevirirken sahneye çıktığında da herkesi
dans ettiren gerçek ev sahibi Merve Baykal unutulmaz bir gecenin sözünü veriyor. Bize katılın!

Evet haftanın etkinliklerini sizler için derlediğimiz bir serimiz daha geride kalıyor, sizi bolca dansa davet ediyoruz ve bizi instagram hesabımızdan ve mobil uygulamamızdan takip etmeye davet ediyoruz. Sağlıklı kalın, dansla kalın…

 

 

Önceki Yazı

ALL MEGA PRESENTS: YENİ YIL EĞLENCESİ FURKAN KURT & KEREM TEKİNALP'İN RİTİMLERİ İLE BİRLEŞİYOR

Sonraki Yazı

PARTYMAG İLE HAFTANIN EN İYİ ETKİNLİKLERİ