EVENTSVENUE

PARTYMAG İLE HAFTANIN EN İYİ ETKİNLİKLERİ

PARTYMAG İLE HAFTANIN EN İYİ ETKİNLİKLERİ

Partymag ile her zaman olduğu gibi bu hafta da sizler için haftanın en iyilerini seçmeye devam ediyoruz. Bu hafta çok güzel bir müzik ziyafetinin bizi beklediğinden emin olabilirsiniz.

Bu hafta Zorlu PSM’den Klein Phonix’e, Fırın’dan Kastel’e, bir çok mekan ve etkinlik seçeneği ile karşınızdayız. Müzik tarzınıza göre kendinize en yakın etkinliği bulacağınızdan eminiz, şimdiden harika bir hafta bizi bekliyor.

Haydi hiç beklemeden rotamızı oluşturmaya başlayalım ve İstanbul gece hayatının büyüsüne kendimizi kaptıralım.

Rodriguez Jr. [Live] at Suma Han

RODRIGUEZ JR. [Live] AT SUMA HAN

11.02 FRI
20:00 – . . .
Suma Han

❚ ❚ ❚ Main Stage:
Rodriguez Jr. [live] + Volkan Gündüz

11 Şubat Cuma gecesi için rotamızı melodik house/techno’ya çevirerek Han’da bu alanın en yetenekli isimlerinden Rodriguez Jr.’ı ağırlıyoruz.

Elektronik altyapılar ile organik hissi bir potada eriterek dans müziğin sınırlarını genişleten özgün tarzı ile 20 yıldır külüp ve festival sahnelerinin vazgeçilmezi sıfatını başarıyla taşıyan Rodriguez Jr.’a, zengin melodili ve yüksek tempolu setiyle ev sahibi Volkan Gündüz eşlik edecek.

Dünyanın her köşesinde alkışlarla karşılanan canlı performansıyla Rodriguez Jr.’ın etkisine kapılacağınız bu geceyi kaçırmayın!

Adana Twins + Murat Uncuoglu x Klein Phonix

Büyük çıkışlarından bu yana müzikal tabuları zorlayan, kültleşen parçaları ve etkileyici setleri sürekli evrimleşen Alman ikili Adana Twins; Overdaze sunumu ile Klein Phönix sahnesine konuk oluyor.

Adana Twins’e Türkiye’de elektronik müziğin öncü isimlerinden Murat Uncuoğlu eşlik edecek.

THE FALLS PRESENTS: FJAAK – ELLI ACULA x 42 MASLAK

House, Techno, Rave, Ambient & Breakbeat tarzları arasında özgürce gezen performanslarıyla çağdaş teknonun en önemli temsilcilerinden biri haline gelen Fjaak, 12 Şubat’ta  42 Venue’ de.Genç yaşlarına rağmen diskografilerine 11 Single ve EP’nin yanı sıra bir çok derleme de sıkıştıran Fjaak, Spandau20 ile beraber müziklerinin yanı sıra etrafındaki bir çok yetenekli sanatçıyı da tıpkı kendileri gibi dünyanın dört bir yanındaki kulüplere taşımaya devam ediyor. Fjaak’a Spandau20’den Elli Acula eşlik ederken, etkinliğin ev sahipliğini Ugur Project & Mehmet Özbek üstleniyor

Rafael Cerato x Kastel

Kendi label şirketi olan Ritual’in yanısıra Systematic Recordings, Diynamic Music ve Stil Vor Talent gibi birçok saygın plak şirketiyle çalışan, müziğine New Wave, Dark Disco synth dokunuşlarıyla kendi vokallerini ve gitarını ekleyen RAFAEL CERETO, duygusal perküsyon soundlarıyla ve güçlü basslarıyla 11 Şubat Cuma Gecesi İstanbul Merkezli SOLAK ‘ın melodik dans ritimlerinden oluşan özgün setiyle birlikte Kastel İstanbul’da!

Volx Presents x MATRIXXMAN at RX

ABD’li tekno üreticileri arasında ciddi bir azalma olmasına rağmen, Amerikalı Prodüktör ve Dj Matrixxman, gerçek ismi ile Charles Duff, bize öncülük eden teknolojik tekilliği dikkatle izliyor. Tınısı soğuk ve mekanize olma eğiliminde de olsa hala içinde insan ruhunu koruyan sıcak bir unsuru barındırıyor.

Berlin’in ünlü gece kulübü Berghain’da uzun süre resident olan Charles Duff, özünde de klasik chicago house ile detroit techno arasındaki gri alana yeni bir yorum getiriyor. Duff, müziğini “techno kökenli bir yeniden doğma” olarak tanımlıyor.

Başkalarından onay bekleyen biriyseniz, müziği DVS1, Rødhåd, Jeff Mills, Ben Klock, Richie Hawtin ve Levon Vincent gibi isimler tarafından çalındı. Ayrıca, değeri ne olursa olsun, Larry Heard, Silent Servant ve The Hieroglyphic Being tarafından remikslenmekten ayrı bir zevk aldı.

Dekmantel, Planet Rhythm ve Delft gibi şirketlerde düzenli olarak EP’ler yayınladıktan sonra, ilk uzun metrajlı albümünü Ghostly International’da Temmuz 2015’te yayınladı.

 

Evet haftanın etkinliklerini sizler için derlediğimiz bir serimiz daha geride kalıyor, sizi bolca dansa davet ediyoruz ve bizi instagram hesabımızdan ve mobil uygulamamızdan takip etmeye davet ediyoruz. Sağlıklı kalın, dansla kalın…

 

 

 

 

Önceki Yazı

PARTYMAG İLE HAFTANIN EN İYİ ETKİNLİKLERİ

Sonraki Yazı

PARTYMAG YEPYENİ BİR ETKİNLİKLE SİZLERLE: MUSIC IS ART!