EVENTS

PARTYMAG İLE HAFTANIN EN İYİ ETKİNLİKLERİ

PARTYMAG İLE HAFTANIN EN İYİ ETKİNLİKLERİ

Yazın gelmesiyle beraber içimizin kıpır kıpır olduğu bu günlerde, Partymag olarak her hafta olduğu gibi bu hafta da sizler için en keyifli etkinlikleri derledik.

İstanbul’un ve Çeşme’nin eğlence hayatına yön veren mekanlarda hepimizin severek takip ettiği sanatçılarla birlikte eğlence sizleri bekliyor olacak.

İstanbul etkinlikleri

Kafes X Suma X Milo – Undercatt

Bir tarafta denizin kokusu diğer tarafta ormanın ferahlatıcılığı ile yaz havasının tadını çıkarıp kendinizi Undercatt’in müziklerinde kaybedeceğiniz bir etkinliğe hazır mısınız?

24 Haziran Cuma günü KAFES X SUMA X MILO tarafından konuk edilen Undercatt’i doyasıya dinlemek için PartyMag mobil uygulamasını hemen indir, davetiyeni indirimli olarak al!

Fideles – Phönix Klein

Elektronik müzik severlerin yakından tanıdığı ve performansı ayrı bir heyecan yaratan, dünyaca ünlü İtalyan ikili FIDELES 24 Haziran Cuma akşamı Phönix Klein’da sahneyi FUTURE NOW ve AYBERK ile paylaşacak. 

Daha sonra Keinemusik’in en önde gelen isimlerinden REZNIK, her organizasyonunda coşkuyla müzik severleri misafir eden Monkey Project sunumuyla, 2 ayrı sahnede gerçekleşecek muhteşem bir müzik şöleni sunacak. 

Kısacası biz sizin yerinizde olsak bu etkinliği kaçırmazdık 🙂

Timeless Memories

Tarih, müzik, sanat ve teknolojiyi buluşturan etkinlik…

İstanbullular, 19.yy Beyoğlu’ndan kalma ve dönemin en özgün yapılarından biri olan Grand Pera’da 25 Haziran Cumartesi günü “Timeless Memories” etkinliği ile eğlenceye doyacak.

Toplamda 3 müzik sahnesinde, katılımcılarına müzik keyfini uç noktalarda hissettirecek olan bu etkinlikte müziğin yanı sıra farklı etkinliklerle de buluşacaksınız.

Cumhuriyet döneminin en eski sineması olarak gösterilen Emek Sineması’nda NFT sergisi Audio/Visual gösterisi, VR gibi farklı sanal etkinliklerle de farklı deneyimlere kendinizi hazırlayın!

Bu etkinliğe PartyMag mobil uygulamasından ulaşabilir, davetiyeni hemen alabilirsin.

Fırın Summer Season Opening

Fırın Summer Season Opening için geri sayım başladı!

24-25 Haziran tarihlerinde yaza merhaba derken, elektronik müziğin keyfine de varacaksınız.

Fırın’ın benzersiz atmosferiyle elektronik müziğin birleştiği, Sky Stage ve Fire Stage olarak iki farklı sahnede, katılımcılarla buluşacak olan Summer Season Opening’e davetiyeni PartyMag mobil uygulamasından hemen al, indirimli girişleri kaçırma!

Salon İKSV Gezgin Salon Festivali

Salon İKSV Gezgin Salon Festivali olarak Beyoğlu’ndaki evinden şehrin büyük sahnelerine güzel müzikler taşıyor.

25-26 Haziran tarihlerinde müzik ziyafeti bizleri bekliyor. Bu ziyafetin mutfağında Cigarettes After Sex, Jakuzi, Moderat, L’Imperatrice, Tamino ve daha adını sayamadığımız birçok sanatçı müzik severlerle buluşuyor. Bu etkinliği kaçırmamanı tavsiye ederiz!

Önerilerimiz sadece İstanbul ile sınırlı değil! Eğlencenize Çeşme’de de yön vermeye devam ediyor ve sizi birbirinden harika etkinliklere göz atmaya davet ediyoruz.

Çeşme Etkinlikleri

Oliver Koletzki

Sommer Klein, açık hava sanat galerisi tarzında yeni tasarımıyla 23 Haziran Perşembe günü Oliver Koletzki’yi sevenleriyle buluşturmaya hazırlanıyor. 

The Arc of Tension, Made of Wood gibi nice EP ve No Man No Cry, Hypnotized, Bones gibi parçaların Organic House/ Downtempo, Afro House gibi genrelarla hit listelerde yerini uzun süre korumuş; Dünyanın en büyük plak şirketleri arasında gösterilen Berlin menşeili Still Vor Talent ve A Tribe Called Kotori kurucusu Oliver Koletzki’yi dinlemeye doyamayacaksınız!

Viken Arman in Mano del Sol Grand Opening

Renaissance, Walk With Nelson, Addiction ve You’re mine gibi karakteristik bir sounda sahip parçaları ile elektronik müziğin yükselen adı Viken Arman 25 Haziran Cumartesi saat 17:00’da Mano del Sol Çeşme’de!

Grand Opening with Christian Löffler

Christian Löffler 25 Haziran Cumartesi Random Alaçatı’da Happy Hour’da sizlerle buluşuyor! Löffler katılımcılara müzik ziyafeti verdikten sonra sahneyi Black Batu ve Ayhan Akça’ya bırakacak.

Davetiyeni PartyMag mobil uygulamasından hemen al, indirimli girişleri kaçırma!

The Beach of PALMS

Bu yaz Çeşme’nin en renkli, en eğlenceli mekanlarından biri olan The Beach of PALMS’da eğlence bir başka güzel olacak! Üstelik PartyMag ile davetiyeleriniz her zaman indirimli!

Bu hafta da dolu dolu etkinliklerle eğlenmeye doyamayacağız. Hangisine gideceğinize karar veremeyeceğiniz etkinliklerle sizi bolca dansa davet ediyoruz!

Etkinlik haberleri ve en eğlenceli mekanlara indirimli girişler için bizi instagram hesabımızdan ve mobil uygulamamızdan takip edin. Sağlıklı kalın, dansla kalın…

Önceki Yazı

All Mega ile MegaTour serüvenine Katıl!

Sonraki Yazı

2022'de Çeşme'nin Öne Çıkan Mekanları