EVENTSMAGAZINEVENUE

Partymag ile Yerinde Duramayanlara Özel: Haftanın Etkinlikleri

Partymag fırsatları yazın keyfini çıkartmanızda en büyük destekçiniz olarak sahalarda! Bu hafta da yerinde duramayanları şöyle bir kenara alalım, Partymag farkıyla kurtlarını döksünler. İşte haftaya bomba gibi düşen o fırsat dolu haftanın etkinlikleri sizlerle!

İstanbul Haftanın Etkinlikleri

Klein Phönix Park I Dixon

Dixon

Hayatın akışında kalmayı iyi bilenler 19 Ağustos’ta nerde olacağını da iyi bilir! Modern elektronik müziğe yön vermiş olan Dixon aynı zamanda eğlenceye de yön vermek için Phönix Park’ta sizleri karşılıyor. Ayrıca Echonomist, Avangart Tabldot ve Orkun Bozdemir’ de bu geceye eşlik ederek keyfinizi çok üst seviyelere çıkartıyor!

Kafes x Suma x Milo I Isolate Presents Solomun

Solomun

Haftanın etkinlikleri demişken, siz bu cumartesi ne yapıyordunuz? Hala karar verememişseniz özellikle kaliteli bir cumartesi geçirmek isteyenler bilsin ki Isolate, 20 Ağustos’ta Solomun’u Istanbul’da ağırlıyor.

Alican ve Murat Uncuoglu’nun katılımıyla daha da renklenecek olan bu gece için şimdiden kendinizi olabilecek tüm sürprizlere hazırlayın, sonra Partymag uyarmadı demeyin! 😉

Klein Phönix Park I RX Presents: Ben Klock

Ben Klock

Yaz yavaş yavaş üstümüzden elini eteğini çekmeden bu günlerinin kıymetini bilmek, hakkını da vermek lazım! İşte bu da haftanın etkinliklerini takip ederek çok daha fazla mümkün. Ben Klock, Procombo, Onur, Kemal Vatansever RX sunumu ve Dharma katkılarıyla Klein Phönix Park’ta en güzel sahnelerini sizler için 20 Ağustos’ta sergileyecek.

Bu muazzam geceyi kaçırmak olmaz diyenleri duyar gibiyiz! Ayrıca ‘RX Kombine’ bilet sahipleri, Ben Klock ve RX At The Beach etkinliklerinin ikisine birden katılım sağlayabilecek. Gece hayatına başka bir soluk getirecek bu özel isimler ile aradığın eğlencenin başrolü ol!

Çeşme Haftanın Etkinlikleri

Kloster x Suma Beach Alaçatı I King presents: EDU IMBERNON + IVORY

Edu İmbernon

Partymag bildiriyor, bizden duymuş olun İzmir 20 Ağustos’ta ayrı bi’ güzel ayrı bi’ özel! Edu Imbernon, Ivory, Atakan Uysal, Cloud 18 Kloster x Suma Beach Alaçatı birlikteliğinde, yerinizde bir an bile duramayacağınız bir gece yaşatacak!

Dans pistinde benliğinizdeki en eğlenceli kişinin ve hipnotik duyguların ortaya çıkacağı bu etkinlik, Partymag farkıyla sizlerle buluşacak! Biletini almadan önce derin bir nefes al çünkü bu iddialı isimlerin enerjisi geceyi yıkıp geçer. 😉

Random Alaçatı I Armen Miran

Armen Miran

Kendi müzik tutkusunu işine en iyi şekilde yansıtmış ve global’de adından söz ettirerek kendi özgünlüğüyle folk, etnik ve deep house tınılarını harmanlayı başarmış Armen Miran 20 Ağustos Cumartesi günü Random Alaçatı’da gecenin pimini çekecek.

Partymag uygulamasını indirerek avantajlı biletleri kapmak ya da kapamamak işte yazın tüm olayı bu. Unutma ki haftanın etkinlikleri ile en muazzam yaz geceleri ve sen aynı peynirle karpuz gibi ayrılmaz bi’ ikili olacaksınız!

Red Bull Uçuş Günü
Önceki Yazı

RED BULL UÇUŞ GÜNÜ

Akyaka
Sonraki Yazı

El Capitan ile Keşfedelim: Akyaka’yı Akyaka Yapan Mekân Önerileri