EVENTS

PARTYMAG İLE HAFTANIN İNDİRİMLİ ETKİNLİKLERİ

Muhteşem Partymag avantajları bu kadar yakınınızda olmasına rağmen eğlenceden geri kaldığınızı düşünebiliyor musunuz? Biz düşünemiyoruz! Koca bi’ haftayı geride bırakmadan önce listedeki en uygun indirimli etkinlikleri ile sen de modunu yakala, yaz enerjisinin son demlerini kaçırma.

İstanbul İndirimli Etkinlikleri

Fırın I Super Flu

Super Flu

Fırın gecelerinde anlam bulan yaz enerjisi, 12 Ağustos’ta Alman temsilcilerinden sayılan ikili Super Flu ile birlikte dorukta olacak! Dans pistlerinde asıl seni ortaya çıkartacak bu ikiliye aynı zamanda “Ramayana” ile bilinen Enes Çakır ve Samet Günal da eşlik edecek.

O zaman Partymag ayrıcalıkları ile bu gece de Fırın’lıyoruz, diğer planların üstüne de bir çizik atıyoruz!

360 İstanbul I Space Motion

Space Motion

360 Müzik ve Sanat festivalinin ikinci bölümünde sizleri Melodic Techno, Progressive ve Afro House gibi önemli janralara öncülük etmiş olan Space Motion karşılıyor! Büyüleyici bir İstanbul manzarası eşliğinde kulaklarınıza bu kaliteli müziğin eşlik etmesi için 13 Ağustos’ta sizler de bu festivale davetlisiniz.

Ruhunu müziğe, vücudunu dansa kaptır! Bu sanatsal aurayı Partymag fırsatıyla yakala, haftanın etkinliği seni kendine getirsin!

Kafes X Suma X Milo I David Mayer

David Mayer

Crosstown’dan Stil vor Talent’a, Watergate’den Mobilee’a, dünyanın en iyi plak şirketlerinden çıkardığı parçalarıyla Türkiye’de namını duyurmuş olan David Mayer, bu sefer kalpleri Kafes X Suma X Milo’da fethetmek için hazır! Böylece sizler için haftanın etkinliği de hazır 😉

13 Ağustos akşamı ritmi yakalamak isteyenler Partymag sayesinde turnayı gözünden vuruyor. Ayrıca şimdiden söyleyelim, geceyi en tepeye taşıyacak olan Anılcan Işık, Deniz Has, Turgut Eren ve Batu Yalçınbayır ev sahipliğinde Monologue sunumuyla ortalık alev alacak. Tam da Ağustos sıcaklarına yakışacağı gibi!

Klein Garten I Nadav Dagon

Nadav Dagon

Hayatınızda mutlaka deneyimlemeniz gereken bi’ an söylüyoruz hazırsanız! Evet, Nadav Dagon’ı canlı dinlemek, diyenler doğru bildi.

Aynı zamanda 14 Ağustos gecesinin özel konuğu Emiran ile sürprizlerde kesinti de yok! Sen de Partymag uygulamasını indirerek hemen biletini kap, sonrasında zaten şans seni Partymag ile bulur!

Çeşme İndirimli Etkinlikleri

Bohem Beach Çeşme I Blaze

The Blaze

2017’de akılları başından alan Territory’yi yayınlayarak bir başyapıta imza atan Fransız müzik prodüktörü ve yönetmen Guillaume ve Jonathan Alric ikilisinin Fransız dans müziği projesi Blaze, 13 Ağustos günü Boheme Beach Çeşme’de yeniden hayat buluyor!

Kendine hayran bırakan bu dans müziği projesi, adeta bir yaz gecesi rüyanızı yansıtacak. Biletlere Partymag ile ulaşarak bu zevke ortak olman gereken konular var!

Kloster x Kafes I Limits Off Presents: CAMELPHAT

camelphat

Sezona tam gaz devam etmek isteyenlerin adresi her zaman Kloster olmuştur! 13 Ağustos’ta Camelphat rekorlara imza atan hit parçalarıyla tüm gece eğlencenin merkezi olacak. Ayrıca Avangart Tabldot, Atakan Uysal, Monnarsh ve Zoe Dona gibi kaliteli isimler ile bu gece bitmez diyoruz! Denemeye var mısınız?

Unutulmaz Alaçatı akşamlarında isminiz yoksa Partymag imdadınıza yetişir. Hemen davetiyenizi kapın dans pistinin tozunu yutturun!

Random Alaçatı I Armen Miran

Armen Miran

Kendi müzik tutkusunu işine en iyi şekilde yansıtmış ve global’de adından söz ettirerek kendi özgünlüğüyle folk, etnik ve deep house tınılarını harmanlayı başarmış Armen Miran 20 Ağustos Cumartesi günü Random Alaçatı’da gecenin pimini çekecek!

Partymag ile yaz günleri boş geçmez. Hadi sen de uygulamayı indirerek eğlencenin tam ortasına damla! Hayran bırakan dans ritimleri ile müzik ruhunuza bırakın işlesin.

indirimli etkinlikler
Önceki Yazı

Ağustos'un İlk Haftası Partymag'le İndirimli Etkinlikler Yine Çok Renkli!

Red Bull Uçuş Günü
Sonraki Yazı

RED BULL UÇUŞ GÜNÜ