EVENTSMAGAZINEVENUE

PartyMag ile Pandemi Sonrası Festival Rehberi

Kişiye özel etkinlik rehberi PartyMag, 1 yılı aşkındır dünyayı etkisi altına almış olan pandemi sürecinden sonra Türkiye’de gerçekleşecek olan festival ve etkinliklerin avına çıkıyor! Hadi, mayıs ayını kapsayan festival konseptli etkinlik rehberine bir göz atalım…

Magic Break Antalya (12-15 Mayıs)

Magic Break

Magic Break

Akdeniz’in en büyük bahar gençlik festivallerinden biri olan Magic Break, 16. yılında yeni oteli Lykia World ile daha da büyüyor!

Bu kez 1 milyon metrekarelik bir tesise yayılacak olan festivalde her biri farklı festival beklentilerine hitap eden 3 farklı oda tipinin yanı sıra 2.5 kilometrelik bir sahil şeridi ve toplamda 4300 metrekareden fazla bir havuz alanı da Magician’ları bekliyor.

Akdeniz’in temiz deniz mavisini ve doğanın parlak yeşilini Antalya Havalimanı’na yalnızca 50 dakika mesafede buluşturan bu özel vahadaki ilk buluşmada yerinizi hemen alın!

Festival biletinin yanı sıra 1 gece konaklamalı after party biletleri de Magic Break resmi sitesinden satışa sunuldu! 2021 yılında festival 16.yılını kutlayacak olup 12-15 Mayıs tarihlerinde Antalya’da gerçekleşecek. Daha sanatçı listesini bile açıklamadan sold out olan etkinlik yıllardır Türkiye’deki en popüler DJ ve müzik severleri ağırlıyor.

Bugün sanatçı listesi açıklanan ve birbirinden yeteneki Türk DJ’lere ev sahipliği yapacak olan Magic Break resmi Instagram hesabından detaylara ve tam line-up’a ulaşabilirsiniz.

MyFest Antalya (16-19 ve 19-22 Mayıs)

MyFest

MyFest

MYFEST 2006 yılından bu yana düzenlenen üniversite öğrencilerine yönelik konserlerin, yarışmaların ve su aktivitelerin bulunduğu her sene 3 gece 4 gün konaklamalı düzenlenen bir festival.

3 gece 4 gün boyunca, 10 farklı parti konsepti, birbirinden eğlenceli su aktiviteleri, Türkiye’nin önde gelen marka ve sanatçıları ile gençlere baharı yaşatan en yenilikçi festivallerden biri olan MYFEST, bu sene 16-22 mayıs arasında 3 farklı dönem olarak gerçekleşecek. 16-19, 19-22 ve 16-22 olarak 3 farklı döneme ayrılan bu festivalde siz de yerinizi alın, zira birinci dönem erken rezervasyon biletleri tükendi bile!

Lykia World Otel’in ev sahipliği yapacağı, Sagopa Kajmer‘den İlkay Şencan‘a, müzik dünyasında fenomen olan bir çok farklı ismin sahne alacağı bu muhteşem organizasyon ile ilgili detaylara MYFEST resmi Instagram hesabından ulaşabilirsiniz.

Wonderland Bodrum (16-19 Mayıs)

Wonderland

Wonderland

Wonderland, renkli sanatçı kadrosuyla dikkat çekiyor. Bu festivalde Rock’tan Elektronik Müziğe ve hatta Rap’e kadar her tarzda müziğe yer var! Açıklanan isimlerden bazıları ise şöyle : Athena, Anıl Piyancı, Anıl Vardareli, Captain, Ceza, Emre Şenol, Gaidukova, Suit & Panda

Yazı keyifli bir tatil ve ünlü sanatçıların performanslarıyla karşılayacak olan Wonderland Festival, 16-19 Mayıs’ta Kairaba Bodrum Imperial Resort‘ta!

4 gün 3 gece sınırsız tatil ve festival ruhunun bir araya geleceği Wonderland Bodrum Festival’de sen de yerini ayırt. Farklı fiyat opsiyonlarıyla Wonderland bu senenin en eğlenceli festivallerinden biri olmaya aday. Detayları Wonderland resmi Instagram hesabından takip edebilirsiniz.

Majalis Festival Bodrum (27-30 Mayıs)

Majalis Festival

Majalis Festival

Türkiye’deki elektronik müzik severleri bir araya getirmek için yola çıkan ve organizasyon alanında ülkemizin en köklü ekiplerini birleştiren Majalis Festival bir senelik aranın ardından 27-30 Mayıs tarihleri arasında Kairaba Bodrum Imperial Hotel’de gerçekleşecek.

Bodrum’un cennet köşelerinden birinde her şey dahil tatil olanağına sahip olacağınız Festival’de öte yandan 3 gün boyunca elektronik müziğin ikon isimlerinin enfes seçkilerini dinleme fırsatı bulacaksınız. Sanatçı listesini yayınlamayan Majalis’in bazı partnerleri ise şöyle : Mixmag Türkiye, JoyGrup, Kite, WAD

Geçtiğimiz sene Kadebostany, Stavroz gibi isimleri ağırlayan organizasyon bu sene de az 3 yabancı DJ’i konuk edecek. Gelişmeleri ve line-up duyurusunu Majalis Festival resmi Instagram hesabından takip edebilirsiniz.

PartyMag Eğlence Rehberi

PartyMag Eğlence Rehberi

Eğlence dünyası, etkinlikler, moda, tasarım, tadım aktiviteleri gibi bir çok farklı konuda içeriklere ulaşabileceğiniz PartyMag Magazine’den bu haftalık bu kadar.  Sağlıkla ve eğlenceyle kalın…

PartyMag Kış Eğlence Rehberi
Önceki Yazı

PartyMag Kış Eğlence Rehberi

#İstanbulBirSahne
Sonraki Yazı

#İstanbulBirSahne Projesi Şehri Dev Bir Açık Hava Sahnesine Dönüştürüyor