EVENTS

PartyMag ile Yaza Veda! 29 Ağustos – 1 Eylül Popüler Etkinlikler Listesi

Yaz biterken kapanışı nerede yapacağına karar verdin mi? Senin için bu haftanın en popüler etkinliklerini sıralıyoruz:

Art Of Tones by Black Mamba

Black Mamba Music ile unutamayacağın bir deneyime hazır ol! 29 Ağustos Perşembe günü “Art Of Tones” etkinliği ile FIRIN İstanbul’da buluşuyoruz. Eğer bir Elektronik müzik seversen bu etkinliği sakın kaçırma derim!

Etkinlik bilet fiyatı 60 TL , PartyMag Premium’a 1 coin.

Monologue Presents: Beach Please

Hala yaza veda etmek istemeyenler var aramızda değil mi? Deniz, kum ve güneş üçlüsünü bir hayli özleyeceğimize göre  iyi bir kapanış yapmayı hak ediyoruz sanırım. 31 Ağustos Cumartesi günü Kilyos’da Suma Beach’in yerini alan Plaj Silver daha canlı ve taptaze ortamıyla bizi misafir ediyor. Gün boyu müzik ve ardı arkası kesilmeyen kokteyller ile nefis bir eğlenceye hazır ol!

Etkinlik bilet fiyatı 60 TL, PartyMag Premium’a 1 coin.

İstanbul Cocktail Festival 2019

Artık gelenekselleşen Cocktail Festivali bu sene de 31 Ağustos’ta KüçükÇiftlik Park’da yer alıyor. Birbirinden leziz kokteyller ve onlara eşlik edecek birbirinden yetenekli müzisyenler ile buluşmaya hazır mısın? Aynı zamanda miskoloji ve gastronominin önde gelen temsilcileri ile tadına doyamayacağın atölyeler seni bekliyor olacak. Bu fırsatı kaçırmamanı şiddetle tavsiye ediyoruz 🙂

Festival bilet fiyatı 80 TL.

Rise & Down

#reachthebeach

Geplaatst door Rise&Down op Dinsdag 20 augustus 2019

Şehir hayatından çok mu sıkıldın? 1 Eylül’de tam sana göre bir etkinlik var. Kilyos Baykuş Plajı’nda sabah saat 06:00 itibariyle orman, kumsal ve denizin buluştuğu eşsiz bir ortamda 3 farklı sahnede dinleyeceğin birbirinden farklı müzisyenler oradan hiç ayrılmak istememene sebep olacak! Üzerine bir de orada kalır çadırımı atar keyfime bakarım dersen sakın kaçırma!

Etkinlik bilet fiyatı 100 TL, PartyMag Premium 3 coin.

Yoksa sen hala Partymag Premium ‘lu değil misin? Daha fazla eğlenip daha az harcamak için ne bekliyorsun?

Önceki Yazı

Alizarina Klarnet Konuşursa

Sonraki Yazı

6 - 8 Eylül PartyMag ile Haftanın Popüler Etkinlikleri!