MAGAZINEVENUE

Partymag İzmir’de!

İstanbul’dan sonra İzmir gece hayatı da artık telefonunda!

Gün geceye döndüğünde, İzmir sokaklarında attığınız her adımda kanınızın kaynadığını hissettiğiniz anlarda nerede ne var bilmeden ve kendi tarzını gözetmeden girdiğiniz sayısız mekandan aradığınızı bulamadan çıktığınız oluyor mu?  Eminiz ki olmuştur. Hayatın başlayıp asla bitmediği bu eğlenceli şehirde  İzmirlilerin istekleri doğrultusunda şekillenen bir  gece hayatına ihtiyaç vardı.  İzmir gece hayatına yeni bir soluk getirerek daha çok insanı evinden dışarı çıkaracak, adından yine söz ettirecek olan Partymag bu işe el attı. 

Rock, blues, elektronik, techno ve daha birçok tarzda etkinliği içerisinde barındıran Partymag İzmirlilere gece hayatında özel olduklarını hissettirecek. Dansın ve eğlencenin en keyifli motifleriyle süslenmiş Partymag, İzmir’in yüksek tempolu eğlence hayatına imzasını atmak için geldi. Peki şimdi ne olacak? Şöyle açıklayalım;

  • Kendinize özel İzmir etkinliklerini bulabilecek,  sevdiğiniz müzik tarzına ya da o anki ruh halinize göre etkinliklere katılabileceksiniz.

  • Çevrendekileri keşfedip, yakınınızdaki etkinlikleri görebileceksiniz.

  • Popüler etkinlikleri  kaçırmayacak şehrin en çok konuşulan etkinliklerinden haberdar olabileceksiniz.

  • Partymag abonesi olursanız, sınırsız eğlenip, şehrin popüler etkinliklerine ücretsiz katılabilir, ücretsiz içeceğini içebilir ve ayrıcalıklardan faydalanabilirsin.

izmir_Partymag

 

Peki illa İzmirli mi olmak lazım bu ayrıcalıklar rehberinden faydalanmak için ? Hayır.
Yaklaşan yaz aylarıyla birlikte tatil planları  yapılmaya başlandı. İzmir gece hayatı ve güzel plajlarıyla tatil için tercih etmeye değer bölgelerden birisi. Ve eğlenmeyi seven birçok kişinin  de bildiği gibi Çeşme, mavi bayraklı plajları, Avrupa  gece hayatını sollayacak  potansiyelli gece hayatı ile tatil planı için vazgeçilmez nitelikte bir adres.  Tatil planına Çeşmeyi ekleyen tatilciler de Partymag rehberliğinde kendi tarzlarına en uygun etkinlik ve mekanlarda boy gösterip, eğlenebilecekler. Partymag Premium’u tercih edip kendi tarzından ödün vermeyen özgün kullanıcılara sınırsız deneyim fırsatı İzmir gece hayatını belirleyen sıcak İzmir sokaklarında, plajlarında ve mekanlarında Partymagliler ile buluşacak. Tüm kış boyunca yaptığı ve  hala yapmakta olduğu  konsept partilerle adından sıkça söz ettiren Partymag bu yaz Çeşme’yi ele geçirecek!

İzmir etkinlik takvimi,  İzmir konserleri, İzmir etkinlikleri ve İzmir etkinlik haberlerine kısacası İzmir’in gece hayatına bundan sonra PARTYMAG’den ulaşabileceksiniz!

 

 

 

Önceki Yazı

Sevgiliyle İzmir'de Gezilecek En İyi 5 Mekan

Sonraki Yazı

İzmir'in Popüler Mekanları Partymag'de!