EVENTSMAGAZINEVENUE

PartyMag Kış Eğlence Rehberi

PartyMag Kış Eğlence Rehberi

Kış turizminin zirve yaptığı bu aylar kayak severler ve yeni tecrübeler arayanlar için hızlı geçecek gibi gözüküyor. Sizler için özel olarak hazırladığımız PartyMag eğlence rehberi serimize kış aylarının keşfedilmemiş destinasyonlarıyla devam ediyoruz…

Erciyes Das3917

Das 3917

Das 3917

Son günlerde bu noktanın ismine denk gelmiş olmanız muhtemel. 3916  metre yüksekliğe sahip Erciyes Dağı’nın eteklerinde bulunan bu noktada konaklamak bir yere dursun otele ait Aprés adlı eşsiz durakta kayak sonrası yorgunluğunuzu atarken dostlarınızla sıcak şarap ve şömine sıcaklığı eşliğinde muhteşem dakikalar geçirebilirsiniz.

Rize Ovit

Rize Ovit

Rize Ovit

2640 metre yüksekliğe sahip Rize Ovit Dağı, 12 kişilik özel gruplar için benzersiz bi kış tatili sunuluyor. Bu olağanüstü ve keşfedilmemiş destinasyona gelen ziyaretçiler off road pistlerine kar motorları ile taşınıyor. Hiç kimsenin ayak basmadığı karların üzerinden adrenalin dolu bir kayak tecrübesi arayanlar için Ovit iyi bir tercih olabilir.

Palandöken Sway

Palandöken Sway

Palandöken Sway

Erzurum Palandöken Sway Otel, güzel bir kış tatili geçirmek isteyenler için harika bir destinasyon. 3200 metre rakımlı Ejder Tepesi ile isminden çokça bahsettiren Palandöken’de dünyaca ünlü çoğu noktada bile karşılaşamayacağınız süprizler sizleri bekliyor. Kış turizmi konusunda kendini ispatlamış Palandöken’deki Sway Otel ise bu muhteşem noktayı sizler için güvenli ve sıcak bir ortama dönüştürüyor.

Kars Sarıkamış

Kars Sarıkamış

Kars Sarıkamış

Dünyada sadece Alpler‘de bulunan kristal kar örtüsüyle Sarıkamış Türkiye’deki en özel noktalardan biri. Kalabalıktan uzak ve butik bir ortama sahip olan Sarıkamış, alternatif noktalar peşinde olanlar ve özellikle off-road snowboardcular için iyi bir tercih olabilir. Dünyanın en güzel demiryolu 10 seyahat rotası içerisinde yer alan Doğu Ekspresi güzergahının son noktası olan bu noktaya yolculuk ederken birbirinden farklı manzaralara şahitlik edeceksiniz.

PartyMag Nightlife Magazine

PartyMag Nightlife Magazine

Sen de bu heyecanlı noktalardan birini seçmekte zorlandın mı ? Gecikmeden yerini al çünkü kış sezonunun bitmesine çok az kaldı. Eğlence dünyası, etkinlikler, moda, tasarım, tadım aktiviteleri gibi bir çok farklı konuda içeriklere ulaşabileceğin PartyMag Magazine’den bu haftalık bu kadar. Önümüzdeki günlerde kış aylarında içinizi ısıtacak yeni müjdelerle tekrardan karşınızda olacağız. Sağlıkla kalın ve kendinizi eğlenceden mahrum bırakmayın…

Önceki Yazı

Hepimiz Bir Film Karakteri Miyiz ? "The Truman Show" Filmini İnceliyoruz...

PartyMag ile Pandemi Sonrası Festival Rehberi
Sonraki Yazı

PartyMag ile Pandemi Sonrası Festival Rehberi