EVENTSFASHIONMAGAZINETASTINGVENUE

PARTYMAG YEPYENİ BİR ETKİNLİKLE SİZLERLE: MUSIC IS ART!

Sanatın ve tasarımın iyileştirici, müziğin ise birleştirici gücüne inançla geri dönüşüme farkındalık yaratmak için: MUSIC IS ART

Bir etkinlik olsun, içinde müzik olsun, sanatta olsun, moda ve tasarım da olsun, e gastronomi bir sanat değil midir? Tabi ki öyle, gastronomi de olsun… ve bunların hepsi sürdürülebilir enerjiyi destekleyen bir şekilde olsun. Dediniz mi hiç? Biz dedik ve yaptık!

19-20 Martta tam da ihtiyacımızın olduğu bir etkinlik ile geliyoruz. Yerli sahnemizin yetenekli müzisyenlerinin daha önce deneyimlenmemiş performanslarına sanatsal bir ortamda tanık olacağımız dans maratonuna hazır mısınız? Sanata doymak ve Bomontiada’nın çeşit çeşit özel mekanlarıyla çevrelenmiş samimi ortamında eğlenmek, dans etmek veya birbirinden eğlenceli etkinliklere ve workshoplara katılmak istiyorsanız. Music is Art tam size göre bir festival!

19 Mart Cumartesi

Çok özel açılış seremonisinin ardından bizleri, Electro-pop ve hip-hop türlerindeki üretimleriyle renkli dünyasını müziğine yansıtan, yerli müzik sahnesinin yükselen isimlerinden Nova Norda’nın eşsiz performansı karşılıyor. Ardından Aslı Köse’nin dikkat çekici vokal ve çello performansı bizlerle. Daha bitmedi! DUALITE: Jazzy, Chill Out, Downtempo, Lo-Fi, Trip-Hop, Ethnic, House, ve daha birçok elektronik müzik tarzının üzerine, canlı olarak çaldıkları saksafon, trompet, flüt, klarnet, suzafon gibi farklı müzik enstrümanını ekleyerek, elektronik müziğin alışılagelmiş tüm kurallarına meydan okuyor.

19 Mart akşamı bizi bekleyen bu müthiş performanslarla ruhsal ve bedensel olarak içine düştüğümüz çıkmazdan, dansla kurtuluyoruz.

20 Mart Pazar

Pazar günü sahne alacak isimlerin performanslarını mutlaka izlemenizi tavsiye ederim. Minimalist elektronik müziğin önde gelen isimlerinden Akın Sevgör, dopdolu ve kendilerine özgün DJ ve saksafon performansıyla, deep ve progressive house sound’unu modern jazz ve blues tınıları ile harmanlayan ikili Soul Grinders ve birbirinden güzel müzikleriyle Barış Demirel, Emiran, Surprises, Karakter ve daha birçok isim sahneye çıkıyor!

Gün boyu sürecek olan etkinliklere katılmayı ve sergi alanlarını gezmeyi unutmayın derim.

Mart ayının en çok beklenen etkinliği Music is Art’ı kaçırmamak için yerinizi ayırtmayı unutmayın.

Biletler Biletixte.

19 mart biletleri: https://www.biletix.com/etkinlik/1PO27/ISTANBUL/tr

20 mart biletleri: https://www.biletix.com/etkinlik/1PO28/ISTANBUL/tr

Önceki Yazı

PARTYMAG İLE HAFTANIN EN İYİ ETKİNLİKLERİ

Sonraki Yazı

Yeni Sanatçı Tanıtımı: Görkem Dağ