MAGAZINEVENUE

PartyMag’le Eğlenceye Jolly Joker Vadistanbul’da Devam Ediyoruz

Jolly Joker Vadistanbul artık PartyMag‘de! Tüm etkinlikleri kolayca keşfedebilir ve uygulamamız üzerinden indirimli biletlerle daha fazla eğlenip daha az harcayabilirsin!

Jolly Joker

Jolly Joker, popüler müzisyenlerle ve canlı müziğin en kaliteli hallerinden biri ile karşılaşmak için mükemmel bir tercih. Birçok yerli sanatçının sahne aldığı mekanı bilmeyen yoktur. Türkiye’nin birçok yerinde bulunan büyük bir marka halini almayı başara Jolly Joker canlı performanslara şahitlik edebileceğiniz güvenilir bir mekan. Peki nasıl doğdu bu mekan?

Jolly Joker’in hikayesi sahibi Hakan Polat’ın Antalya’ya Konyaaltı Projesi için dj’lik yapmaya gitmesiyle başlamış. 2003’te Irish Pub ismiyle ilk mekanını açan Polat, aradığı tadı kaliteli bir rock bar açmakta bulacağına inanmış. Konyaaltı Lara’da Dedeman Oteli’nin yanında 2005 yılında ilk Jolly Joker Bar’ı açtı. Antalya’dan sonraki ilk adım İstanbul olmuş. Hakan Polat, İstanbul’u kaybolmuşların şehri olarak tanımlasa da güçlü bir öncüyle her şey değişebilir olduğuna inanmış.

Jolly Joker Vadistanbul

Jolly Joker Vadistanbul

Jolly Joker’in İstanbul hikayesi ise şöyle başlamış; İbrahim Sayın yani Dorock’ın babası, dört yıl dj’lik yaptıktan sonra küçük bir kafe işletmiş. Sonra Münir Atamer’le birlikte Dorock’ı açmışlar. Ayrıca Dolapdere, Big Gang ve Anemi gibi grupları bünyesinde bulunduran Yakartop Müzik isimli müzik firmasının da sahibi olan İbrahim Sayın Antalya’da Hakan Polat’la tanışmış.  Birçok konser düzenlemelerine rağmen hiçbir mekanın ses düzenini beğenmeyen Sayın,  Jolly Joker XL’e gittiği gün sonunda ses problemini çözen bir mekanla karşılaştığını söylüyor. Sonrasında İbrahim Sayın’ın, Hakan Polat ile gerçekleşen görüşmelerleri ile Jolly Joker,  İstanbul’a adım atmış. İkilinin güçlerini birleştirmesiyle Türkiye’nin birçok yeri Jolly Joker ile tanışmış.

Jolly Joker Vadistanbul

Şimdi ise Vadi İstanbul’da gerçekleşen konserleri bünyesinde barındırıyor. Jolly Joker Vadistanbul, kaliteli ve nezih ortamı sayesinde bir tık daha fazla tercih sebebiniz olabilir. Özellikle Levent Yüksel’in sahne aldığı bir gün de buradaysanız hayattan çok da bir şey beklememelisiniz. Zalim şarkısındaki müthiş yorumu ve müziğin ritmiyle anlatılmaz yaşanır bir gece sizin olur.

Vadistanbul’a nasıl gidersiniz?

Vadistanbul Durağı
47L Binevler-Hacıosman Metro
41Y Ayazağa-Kağıthane-Yenikapı

Evyap Cami Durağı
48L Göktürk-4. Levent Metro
41 SM Ayazağa Garajı-4. Levent Metro

Havaray’ı kullanarak ulaşım sağlayabilirsiniz.

Jolly Joker Vadistanbul konserlerinde PartyMag uygulaması edinerek avantajlı eğlenebilirsiniz!

Önceki Yazı

Keşif Serisi: Eşsiz ve Görkemli Melodilerle Stereo Express

Hangout PSM
Sonraki Yazı

İzmir'in Kalbi Artık Hangout Performance Hall İle Atıyor!