EVENTSMAGAZINE

PartyMag’le Zoom Prıvate Pijama Parti Vol. 2!

PartyMag ailesi olarak çok severek ve eğlenerek gercekleştirdiğimiz pijama partimizin ikincisine hazır mısınız!  Bu hafta Jamie Can Sen, Emre Şenol ve Berk Pekiner ile bu harika konseptimizin bir diğerine hazırlanıyoruz. 8 mayıs Cuma günü ‘Private’ Zoom kanalımızda gerçekleşecek olan PartyMag Pijama Parti Vol II’de seni de aramızda görmek isteriz! @partymagapp Instagram DM’den bize “Guest var mı?” yaz, adını davetli listesine yazalım!

Geçtiğimiz hafta bizlere iyi bir moral olan private pijama partisinde dans etmeyi, sevdiğimiz insanlarla beraber olmayı ne kadar özlediğimizi fark ettik ve bu serinin devam etmesine karar verdik. Çılgınlar gibi dans ettiğim bu konseptte 8 Mayıs’ı iple çekiyorum diyebilirim. Emre Şenol, Berk Pekiner B2B Jamie Can Sen’in performansları geceye damga vuracakken çılgınlar gibi dans edip eğlenelim.

Farklılığınla Ön Plana Çık

Parti sırasında mikrofonlarımız kapalı olacağından konsepti daha da ilginç ve eğlenceli hale getirmek için elimizden geleni yapalım derim, geçen hafta kağıda yazarak iletişim kurmaya çalışan bazı izleyiciler oldu 🙂

Pijama Partisi

Pijama Partisi

Çocukluktan kalma peluş ayını bulabilirsen onunla tanışmayı çok isteriz yada herhangi bir eşya ile ortamı daha sıcak ve samimi hale getirebilirsin, zoom’un background özelliğini kullanıp kendine eğlenceli bir ortam yaratabilirsin.

Pijama Parti

Pijama Parti

Müziklerin içimizi ısıttığı, yeniden birlikte dans edebildiğimiz bu konseptte farklılığınla ön plana çık! Nasıl görüntülerle karşılaşacağımı şimdiden merakla bekliyorum.

PartyMag Pijama Parti

Her güne daha dolu, umutlu ve hayat enerjimizi yitirmeden başlayabilmek, bu süreci en iyi şekilde atlatabilmek adına Pijama Party konseptinin ikinci serisi ile tekrar karşınızdayız. Unutmayın 8 Mayıs Cuma günü Zoom kanalımızdan yapılacak olan Private etkinliğe sadece adını davetli listesine yazdıranlar katılabilir. Sen de davetli listesine adını yazdırmak istiyor ve bu özel konseptte farklılığınla, enerjinle ve hasret kaldığın dansınla katılmak istiyorsan PartyMag Instagram hesabından ‘’Guest var mı’’ sorusunu sormaktan çekinme.

Geçen haftanın nasıl geçtiği hakkında fikir sahibi olmak istiyorsan Pijama Parti linkinden video’yu izleyebilirsin.

PartyMag’in diğer  bütün konsept canlı yayınlarını takip etmek ve yayınlardan haberdar olmak için YouTube kanalına abone olmayı unutma! Yayınlara hatırlatıcı oluştur ve yayın zamanlarını kaçırma!

Dijital Etkinlik Rehberi
Önceki Yazı

Dijital Etkinlik Rehberi PartyMag: Bütün Onlıne Etkinlikler Bir Arada!

Sürdülebilir Cool Stiller
Sonraki Yazı

Festivallerde Yeni Trend: Sürdürülebilir Cool Stiller