EVENTSMAGAZINE

Patrice Bäumel 17 Mayıs Gecesi RX’de!

Sezonun Son Big Burn Nights Etkinliğini!

Kompakt Records ailesinin yetenekli prodüktörlerinden Patrice Baumel, 17 Mayıs’ta sezonun son #BigBurnNights etkinliğinde RX Istanbul‘a konuk oluyor!

Patrice Baumel’in 1996’da başlayan djlik ve prodüktörlük hayatı, başta Amsterdam’ın efsanevi klüplerinde gerçekleşen Black Magic ve HiFi geceleriyle tanınmıştır. “Yetişkinler için Techno müzik” olarak nitelendirdiği tarzı ile 17 Mayıs gecesi RX’de House ve Techno müziğin sınırlarını zorlayacak performanslarından birini sergileyecek.

Procombo’nun genç yaşlarda başladığı  mixing hayatı Derrick May ve uzantısındaki Chicago / Detroit technodan etkilenip ona şekil verdi. Başlarda ev partilerinde Dj’lik yapan Procombo, 2000’lere gelene kadar Radio 2019, Godet ve Filter başta olmak üzere birçok klüpte performans sergiledi. Sonrasında ise Adaİstanbul, Electronica Festival, H2000, Parada da Paz (Br) gibi etkinliklerde ve birçok başarılı klüpte kitleleri dans ettirdi. John Digweed, Joris Voorn, Sasha ve Dubfire gibi ustalarla aynı sahneyi paylaştı. Big Burn Istanbul ‘u yaratarak, 2 yılda binlerce elektronik müziksevere muhteşem bir festival deneyimleri sundu.  -Sunmaya da devam edecek.-

VIIA,  ilk Ep’si ‘Regrets’ 2016 Nisan ayında ‘Kalliope Recordings’ etiketiyle yayınladı. Birçok ünlü isimle aynı sahneyi paylaştı ve Maceo Plex, Steve Lawler, Melokolektiv gibi prodüktör ve Dj’lerinde desteğini aldı. Türkiye ve Kuzey Kıbrıs’ın en önemli sahnelerinde performans sergileyen Antalya’lı Prodüktör, geçtiğimiz Aralık ayında Aequivalenz Recordings’den çıkardığı, Guy J ve MUUI gibi sanatçıların setlerinde yer verdi. VIIA’in çaldığı single parça, ‘Lotus’ ile Beatport Top 100 Progressive Tracks ‘da ilk 40’a girerek başarısını gösterdi.

Etkinliğin bilet fiyatı Bugece ‘de 70 TL,
Partymag Premium avantajlarından faydalanarak adınızı davetli listesine kredi karşılığında ekleyebilirsiniz.

Daha az harcayıp, daha fazla eğlenmek için Partymag Premium edinin. Premium üyelik nedir ve nasıl çalışır?

Partymag ile festivale
Önceki Yazı

PARTYMAG İLE FESTİVALE!

Sonraki Yazı

HAFTA SONU ETKİNLİKLERİ 15-19 MAYIS