MAGAZINE

PLAJ SILVER: SAHİLDEKİ EVİNİZ

PLAJ SILVER: “Sahildeki eviniz.”

Türkiye’de kite sörf ve dalga sörfünün beraber yapabileceğiniz 1500 kişilik kapasiteli İstanbul’da yazı keyifli kılacak Plaj Silver!

Bohem lüks konsepti, göz alıcı dekorasyonu, leziz restoranı ve birinci sınıf bar tender’ları ile yüksek enerjili yapısını kullanarak 2 Haziran’da yaza kapılarını açacak.

Plaj Silver, dört aylık yaz sezonu boyunca her hafta sonu müzik dünyasının önde gelen DJ’lerini ağırlayacak. 2 Haziran’da  Gerd Janson, Damiano Von Erckert, Thomas Hammann gibi isimler size denize karşı hareketli figürler sergiletecek. Sadece hafta sonu değil, hafta içi de İstanbul’un en güzel gün batımında eğlenebileceksiniz.

Dolu dolu geçecek bir yazda Plaj Silver’ın ekibinde Armağan Oğuz ve Eliz Sakuçoğlu da yer alıyor. Eğlenceli ve nefis bir deneyim sunacak olan Plaj Silver, İstanbulluların vazgeçilmez mekânı olma konusunda oldukça iddalı. Bu yaz güneşin ve gün batımının tadını dünyaca ünlü DJ’lerin performansları ve canlı konserler eşliğinde dans ederek, yüzerek ve kite sörf yaparak çıkara bilirsiniz! Plaj Sliver “Sahildeki eviniz sizleri bekliyor.” dese de biz sizin evinizde olabileceklerden çok daha fazlasıyla karşılaşacağınıza eminiz.

 

Plaj Silver Açılış etkinliği fiyatı 60 TL, Partymag Premiuma 2 Kredi

Daha az harcayıp, daha fazla eğlenmek için Partymag Premium edinin. Premium üyelik nedir ve nasıl çalışır?

Önceki Yazı

SIRBİSTAN’IN EN BÜYÜK MÜZİK ETKİNLİĞİNE GERİ SAYIM BAŞLADI: EXIT FESTIVAL

Sonraki Yazı

ILARIO ALICANTE RX ISTANBUL'DA!