EVENTSMAGAZINE

18 – 21 Temmuz’un En Popüler Etkinlikleri

Sakin geçen bir haftanın ardından yazın en sevgi dolu festivali ve hafta sonunuzu keyifli kılacak İstanbul – İzmir popüler etkinliklerini sizin için sıraladık.

İSTANBUL ETKİNLİKLERİ

One Love Festival 15 @ PARKORMAN /VOLKSWAGEN ARENA

Her yaz içimizi ısıtan festival olarak aklımızda kalan One Love Festival; 20 Temmuz’da aşkı ve sevgiyi 15. kez kutlamak için gündüz Parkorman, gece de Volkswagen Arena’da One Lover’ları ağırlayacak. Festival hakkında daha fazlası için tıklayın.

One Love Festival biletleri Biletix’de  190 ₺.

Paax Tulum @ MENTHA NOVA

Projeleri Tulum’da doğan ve kendine özgü müziklerini dünya müziği ile birleştiren PAAX . Tulum 19 Temmuz Cuma akşamı Mentha Nova’da.

Bu etkinliğin bilet fiyatı 50₺ Partymag Premium’a 1 Coin.

Cloud Nine Event @ SUMA HAN

Citzen Kain, Wolfson, Eric Rose ve Carbon’un kabinde olacağı gecede sahneyi boş bırakmayın!  Şaşırtıcı müzikleri ve sizi başka bir dünyaya taşıyacak inanılmaz atmosferiyle Suma Han 19 Temmuz’da sizi bekliyor.

Bu etkinliğin bilet fiyatı 100 ₺, Partymag Premium’a 3 Coin.

Sunset to Midnight Swim @ THE RITZ CARLTON

Gün batımından gece yarısına kadar’ muhteşem Boğaz manzarasına karşı sonsuzluğa uzanan havuzda attığınız her kulaca sebep olacak güzel isimlerin bulunduğu bu etkinlik 20 Temmuz’da The Ritz Carlton’da !

Bu etkinliğin bilet fiyatı 70 ₺, Partymag Premium’a 1 Coin.

İZMİR ETKİNLİKLERİ

Britta Unders @ SOMMER KLEIN

19 Temmuz’da Sommer Klein’ın gizemli atmosferinde, Britta Arnold ve Unders’ın birlikte ürettiği müziğin heyecanına kapılabilirsiniz!

Bu etkinliğin bilet fiyatı 90 ₺, Partymag Premium’a Coin.

Hidden Empire  @ KRUZ ALAÇATI

Suara, Octopus ves Parquet gibi sayılı saygın plak şirketlerinden çıkan single’larının yanı sıra geçtiğimiz Mart, Almanya’nın önemli plak şirketlerinden biri olan Stil Vor Talent’dan yayınladıkları sanatçı albümleriyle elektronik müziğin yükselen yıldızları olmaya karar verdiler. 20 Temmuz’da Kruz’da!

Bu etkinliğin bilet fiyatı 80 ₺, Partymag Premium’a 2 Coin.

Daha fazla etkinlik için Partymag App, daha az harcayıp daha çok eğlenmek için Partymag Premium edinin. İyi eğlenceler. 😉

 

Önceki Yazı

EPIQUR IOS UYGULAMASI APPLE APP STORE’DA!

Sonraki Yazı

UNDERS + YOKOO SOMMER KLEIN ALAÇATI'DA!