VENUE

RED BULL UÇUŞ GÜNÜ

Red Bull uçuş günü; özgürlüğüne düşkün olanların, daima enerjisiyle en çılgın fikirleri ortaya atanların dilinden anlıyor! Eğlencenin dozunu ayarlamak sana göre değilse okumaya devam et çünkü mutluluktan havaya uçuran bu etkinlik sensiz olmaz.

Enerji Dolu Hayalperestler Kemerlerini 14 Ağustos’ta Bağlıyor!

Korku nedir bilmeyen pilotlar 14 Ağustos’ta sahnedeki yerlerini almak için hazır mı? Ama dikkat, bu pistte fikirlerin uçtuğuna şahit olabilirsiniz. El yapımı uçuş araçlarının gökyüzünde dans ettiği, rampada şovlarını yaptıktan sonra da serin sulara daldığı Red Bull uçuş günü, bu sene de yeni kahramanlarını bekliyor.

Bu uçuş gününün asıl amacı; eğlenmek ve eğlendirmek! Hem katılımcılar hem de seyirciler muazzam bir görsel şöleni dibine kadar yaşayacak. Peki, en iyi uçuşunu kanıtlamak için daha neyi bekliyorsun?

Red Bull Uçuş Günü En İyi Uçuşunla Ödülün Sahibi Ol

Uçuşun sonunda tatlı yorgunluğun da bir ödülü olmalı ama değil mi? 14 Ağustos’ta el yapımı uçuş araçlarıyla en uzak noktaya ulaşmayı başarabilen ödülünü de kapıyor. Red Bull’un gelenekselleşmiş olan Uçuş Günü, Caddebostan Sahilde keyifli manzaraları da beraberinde getiriyor! Bu pazarı uçuracak bir etkinlik de zaten ancak Red Bull ile mümkün olabilirdi.

Yarışmacıların uçuk ve yaratıcı tasarımlarını şimdiden merak edenler burda mı? Sen de etkinlikte yer kaparak favori etkinliğinin tadını çıkartabilirsin. Dilersen canlı yayını arkana yaslanıp izleyebilirsin!

Aslında Mevzu Eskiye Dayanıyor…

Peki, kimler ilk Red Bull uçuş Günü 1992’de Avusturya’nın başkenti Viyana’da yapıldığını biliyor? İşte bu yüzden diyoruz ki aslında mevzu eskiye dayanıyor, Sayın Red Bull severler. Dünya’nın dört bir yanında büyük bir ilgiyle takip edilen Red Bull uçuş günü, üç yıllık bir aradan sonra eğlendirmeye İstanbul’da devam ediyor.

Birbirinden güzel ödüllerle birlikte bu heyecan ve bu zevk peşinden koşturtur! El yapımı aracını kap hem yeteneğini ve hayal gücünü hem de pilotluğunu konuştur. Takımın ile birlikte ne kadar cesur olduğunu kanıtlamak ve unutulmaz bir deneyime adım atmak…

İşte tüm mesele bu! Sanata, müziğe ve dansa dair her türlü etkinlik haberi için Partymag‘i takip etmeyi unutmayın!

Partymag nedir?

PartyMag kendi müzik tarzınıza göre özelleştirebileceğin bir etkinlik uygulamasıdır. Farklı mekanlarda onlarca farklı etkinliğe anında ulaşabilir, birçok fırsat ve ayrıcalıklardan yararlanarak davetiyeni alabilirsin.

Avantajları nelerdir?

Müzik tarzınıza göre etkinlik keşfi

Etkinlikler için hızlı davetiye alma ve online rezervasyon yapma

Her davetiye alımında TL puan kazanma ve harcama şansı

haftanın indirimli etkinlikleri
Önceki Yazı

PARTYMAG İLE HAFTANIN İNDİRİMLİ ETKİNLİKLERİ

Haftanın Etkinlikleri
Sonraki Yazı

Partymag ile Yerinde Duramayanlara Özel: Haftanın Etkinlikleri