MAGAZINETASTING

“Return to Nowhere” İle Ses Getiren Charlotte de Witte Temalı 10 Komik Görsel

“Return to Nowhere” İle Ses Getiren Charlotte de Witte Temalı 10 Komik Görsel

 

Bu yazımızda 22 Nisan 2020’de Türkiye’de gerçekleşmesi planlanan konseri karantinadan dolayı ileri bir tarihe ertelenen fakat son dönemlerde hem yalnız, hem de Enrico Sangiuliano ile yaptığı canlı yayınlardan sonra ve KNTXT etiketi altında çıkardığı 4 parçadan oluşan kısaçaları “Return to Nowhere” ile ses getiren Belçika asıllı DJ/Prodüktör Charlotte de Witte temalı 10 komik görseli derledik.

Görünüş aldatıcı olabilir

Daha önce dinlemediğiniz hanım hanımcık ve alımlı bir DJ sahneye çıkıyor, alkış, kıyamet. Ne kadar tatlı bir insan diye düşlere dalmışken Charlotte oynat tuşuna basar…

Yalnızlık ömür boyu

Türkiye’deki çoğu düşünceli gece kulübü o geceyi yalnız geçirmenize razı olmaz ve içeri yalnız girme konusunda sorun yaşayabilirsiniz. Bazen arkadaşlarlayken de yalnız kovboy olmak mümkün, tabi bundan şikayetçi değilseniz…

2020 sorunsalı

Biliyoruz yoga, meditasyon, yeni alışkanlıklar, internet üzerinden yapılabilecek her türlü girişimciliğe imza attınız ama artık biri bizi uyandırsın.

Müzikal bağımlılık

Gecenin bir yarısı tatlı krizine girip buzdolabının önünde varoluşsal sancılar çekerken “yapma” diyen o cılız sesi bazen dinliyor olabilirsiniz. O sesi Charlotte dinlerken duymak çok daha zor…

Binbir surat

Artık başka birine dönüşmek sadece yeni bir hesaba ve kullanıcı ismine bakıyor. LinkedIn kullanırken ciddi, Instagram kullanırken sosyal, TikTok kullanırken komik, Tinder kullanırken seksi olabilirsiniz.

Bir Tao hikayesi

Chuang Tzu rüyasında bir kelebek olduğunu görür. Uyandığında ise kendisinin rüyasında kelebek olduğunu gören Chuang Tzu mu, yoksa rüyasında Chuang Tzu olduğunu gören bir kelebek mi olduğuna karar veremez.

İçimdeki şeytan

İnsanları tanımanın en iyi yöntemlerinden biri onların müzik zevkini öğrenmek olabilir mi?

Techno aşkı

Charlotte ve Enrico birlikteliği ne zamandır sürüyor bilinmez ama YouTube üzerinden yaptıkları canlı yayından anlaşılıyor ki techno onlar için bir birleşme noktası.

Dansa devam!

Sabahın ilk ışıklarıyla gece kulübünden çıkarken aklınızda tek bir soru var; bu gece ben ne yaşadım?

Kayan fotoğraflar…

Belki de telefonu yanlış kişiye verdiniz, zira çekilen o fotoğraflardan size pek hayır gelmeyecek.

 

Charlotte de Witte’nin yeni kısaçaları “Return to Nowhere”e linkten ulaşabilirsiniz:

https://www.beatport.com/release/return-to-nowhere-ep/2972924

Mizah, sevgi ve sağlıkla kalmanız dileğiyle…

 

Önceki Yazı

DJ VE PRODÜKTÖR EMİR KAYNAK YENİ EP'Sİ ''LONELY STAR'' İLE TEKRAR KARŞIMIZDA

Sonraki Yazı

İstanbul’da Hızla Artış Gösteren “ Boat Party ” Trendi