TASTINGVENUE

Salı Günlerinde Cumartesi’yi Yaşatan Rast Artık PartyMag’de!

Rast Bira Bahçesi artık PartyMag’de! L. Mehmet Duman, Efe Koçer ve Atahan Yersel’in üç ortak olarak açtığı Rast daha çiçeği burnunda bir mekan sayılır. Yarattığı farklı konseptler ile ilgi çeken bu mekan açıldığı günden beri ise tıklım tıklım dolu. Bu keyifli mekanda etkinliklere avantajlı katılmak ve indirimli içeceklerle keyfine keyif katmak için PartyMag uygulamasını indir daha az harca daha fazla eğlen!

Rast ekibi diyor ki: “Salı günlerine Cumartesi gibi davranacağız. Böylelikle Çarşamba kendini Pazar sanacak. E tabi kendini Pazartesi sanan Perşembe sendroma girecek gibi olurken durup düşüneceğiz ve günün aslında Perşembe olduğunu farkedeceğiz.” Yani bu sistem ile pazartesi sendromunun açığını bularak hayatı daha eğlenceli hale getiriyorlar. İlginç..

Peki bu yeni düzende kafalar karışmayacak mı? Elbetteki karışacak 🙂 Ama Rast ekibi o işe de bir çözüm getirmiş. Salı günleri adeta Cumartesi’ymiş gizi özel etkinliklerle geçirilecek ve 18:00 itibariyle mekana giriş yapan herkese “İyi cumartesiler” gibi cumartesiye atıfta bulunmalı karşılamalarla git gide durumu inandırıcı kılacaklar. Kim bilir herkes bu akıma uyarsa belki de yeni bir takvim gelişir, hepimiz rahat ederiz diyorlar. Deneyelim görelim!

Peki bakalım bu çılgın mekanın çılgın takvim konsepti bir yana dursun, yiyecek ve içecek özelinde bizi nasıl deneyimler bekliyor?

Bira içimine de bir değişiklik getirerek biraları 25’lik bardaklarda servis ediyorlar. Biralarınız ısınmadan bitsin ayrıca her biranın tadına ayrı ayrı varabilin diye.Barbekü üzerinde kızarmış sosisler yanında soğuk bira ila keyfinize diyecek olnayacak ve siz mesai bitimini cumartesi gibi yaşarken adeta yeniden canlanacaksınız.

Yemeğe gelirsek.. Kokoreçten patates kızartmasına, pizzadan hamburgere her türlü çeşitten yiyecek bulabiliyorsunuz. Hani şu biranın yanına en yakışanlardan 🙂 Yine hepsi Rast modelinde!

Biz bu yeni sistemi çok sevdik ve İzmir’de henüz deneyimlememiş kişilere şiddetle tavsiye ediyoruz.

PartyMagliler Rast Bira Bahçesi’nde yapılacak etkinliklere %70’e varan indirim fırsatları ile katılabiliyorken 1 coin ile tam 3 bira içebiliyor olacaklar 🙂 Çünkü PartyMagliler özeldir!

PartyMag Nedir?

PartyMag, yüzlerce etkinlik arasından müzik tarzına göre parti bulabileceğin ve Coin kullanarak anlaşmalı etkinliklere %70’e varan fiyat avantajları ile katılabileceğin şehrin en kapsamlı etkinlik rehberidir.

PartyMag Coin Nedir?

Coin, etkinliklere indirimli katılabilmeniz ve ayrıcalıklardan yararlanmanız için tasarladığımız sanal para birimidir. Mobil uygulamamızdan satın aldığınız Coin’leri şehrin en iyi etkinliklerinde adınızı davetli listesine ekletmek ve anlaşmalı mekanlarda ücretsiz içecek almak için kullanabilirsiniz.

PartyMag Coin’i ister paket olarak ister tekli olarak satın alabilirsiniz.

29 TL (1 Coin)

Bronze Paket: 99 TL (5 Coin)

Silver Paket: 199 TL( 15 Coin)

Gold Paket: 299 TL( 25 Coin)

Ücretsiz İndir

PARTY MORE, SPEND LESS

PartyMag ile gece hayatının nabzını tutmak ve yeni keşifler yapmak istiyorsan Instagram‘dan bizi takip etmeyi unutma!

 

Önceki Yazı

Elektronik Müziğin Ruhunu Keşfedin

7- 8 Şubat Haftanın Etkinlikleri
Sonraki Yazı

Dünyaca Tanınmış Sanatçılar ile Doyasıya Dans Etmeye Hazır Mısınız?