MAGAZINEVENUE

Sevgiliyle İzmir’de Gezilecek En İyi 5 Mekan

Sevgilinizle bir İzmir seyahati yaptınız veya zaten İzmirlisiniz şöyle birlikte hoş vakit geçirip eğleneceğiniz bir mekan arıyorsunuz. Fakat tarzınıza uygun size özel ayrıcalıkları içinde barındıran bir Partymag yok.  Ne yapardınız? Ah düşünmek bile çok acı verici. Artık İzmir’de Partymag var! Ben deniz de İzmir’in aşıkları için gitmeleri gereken en popüler 5 mekanı sıralayacağım. Başlıyoruz…

1)ÖKÜZ BAR
Öküz’ÜN  rakipsiz konseptiyle, samimi, eğlenceli, kaliteli müzik garantili hafta içi bile eğlenebileceğiniz bir ortam var ayrıca yemekleri de çok lezzetli!

2)Tac Mahal

Tac Mahal,  Dj performanslarıyla,  dekorasyonu ve manzarasıyla sevgiliyle gitmek için tercih edilebilecek bir mekan.  Tac Mahal, zengin alkol yelpazesiyle cep yakmadan eğlenmenize olanak sağlıyor.  Tac Mahal’in,  açı hava mekanı oluşu sizi bir tık daha kendine çekecek.  

3)Marché Cabaret

Kabare hayatını canlandıran  son derece farklı, birbirinden eğlenceli ve etkileyici şovlara sevgilinizle şahit olup gönlünüzce dans edip eğlenebilirsiniz.

4)Kybele Rock-Jazz Bar

Kybele, rock ve caz dinlemek ve dans etmek isteyen çiftler için sabahın erken saatlerine kadar açık olan eski mekanlardan.

5)1888 Bar&Lounge

İzmir’de sevgiliyle gidilebilecek kaliteli eğlenceli bir mekan. Farklı DJ performansları, kaliteli müzik seçkisi kaliteli müzik seçkisi leziz yemekleri ve içkileriyle sevgilinizle keyifli zaman geçirip dans edebileceğiniz bir yer.

Önceki Yazı

HAFTA SONU ETKİNLİKLERİ 22-25 MART

Partymag İzmir'de!
Sonraki Yazı

Partymag İzmir'de!