EVENTSMAGAZINE

UNDERS + YOKOO SOMMER KLEIN ALAÇATI’DA!

Sommer Klein’nın ziyaretçileri bu hafta sonu kendini dans etmekten alıkoyamayacaklar. Unders ve YokoO’nun müziği 26 Temmuz gecesi sizi karşılayacak.

Unders

House müziğe etnik dokunuşlarla yön veren küresel dans topluluğunun elçisi olan Unders ;deep, future, techno-house electronica türlerinde müziğini dinleyicileriyle buluşturuyor. Unders, 2016’da çıkardığı “Syria” parçası ile elektronik müzik dünyasında önemli bir yer sahibi oldu. Bu sayede Robot Heart, Burning Man, Almanya’daki Fusion Festival’de, Amsterdam’daki  Awakenings ‘de, Ibiza’nın Woomoon ‘nunda ve  Afrika Burn & Katerblau ‘da çaldı. Yüksek enerjisi ve kendine has müziğini, Birtta Arnold veya Berlin-Belle ile sıklıkla müziğini seyahate çıkarıyor.

Under ayrıca Katermukke, SolSelectas, Sincopat ve Underyourskin şirketleriyle müzik üretti. Stimming, Satori, Jonas Saalbach, Noraj Cue, Mira, Nico Stojan, Edu Imbernon gibi isimlerle de çalıştı. Bunlarda yetmezmiş gibi 26 Temmuz gecesi YokoO ile Sommer Klein’da olacak.

YokoO

YokoO, Avusturya ve Almanya’da öğrendiği müziği hayatının merkezine koyup sanatçı kimliğini ortaya çıkardı. Gösterişten uzak ve yetenekli yapısı dans müziği ve elektronik müziğe yön vermesini olanak sağladı.

Çıkardığı Nothing Can Compare, Oneness, Moonwalk albümleri ve  Tristesse – EP, Euneirophrenia EP, Melancholy EP – EP’leri ile kendini elektronik müzik dünyasına kanıtladı.

All Day I Dream, Musik gewinnt Freunde, Elektro System Records, KINA Music ‘le iş birliği yaparak ürettiği müziklerinin farklı ülkelere taşıma fırsatını buldu.

26 Temmuz ‘da Unders ve YokoO Sommer Klein’da olacak bu etkinliğin bilet fiyatı 70₺, Partymag Premium’a 2 Coin. (50₺)

Partymag App edinin daha az harcayıp daha fazla  eğlenin.

#BeAKing @kingofcheers

Kız kıza çıkılan gecelerde
Önceki Yazı

18 - 21 Temmuz'un En Popüler Etkinlikleri

Sonraki Yazı

DIXON 3 AĞUSTOS'TA ÇEŞME'DE!