EVENTSMAGAZINE

Soundscape: Doğa, Müzik, Farkındalık ve Çok Daha Fazlası

SOUNDSCAPE, tüm canlı varlıkların sesiyle zenginleşen kocaman bir orkestra. Şehrin karmaşasında duyamadığımız tüm doğa sesleri bu festivalde bir arada. Bırak, zihnini saran müzik sesini doğa sesleri tamamlasın.
Şehir hayatında kaçırdığımız birçok şey var; ama belki de en çok uzak kaldığımız şey doğanın sesi. SOUNDSCAPE, elektronik müzikle bütünleşen tüm doğa seslerini İstanbul’un en büyük ormanlık etkinlik alanı Lifepark’ta duyuruyor. Doğanın sesini elektronik müzikle harmanlayan festival, seni karmaşadan uzaklaştırıp özlemini çektiğin anlara götürecek.

Be Svendsen, Eelke Kleijn ve Monolink gibi birçok dev ismin yer aldığı SOUNDSCAPE, yaşamın değerli ve güzel olduğunu herhangi bir telaşa kapılmadan hatırlamak için zaman zaman eğlenceli kimi zaman sakin ve en önemlisi de sürdürülebilir bir etkinlik alanında katılımcıyla buluşuyor.
SOUNDSCAPE, doğayı ve doğanın seslerini özleyenler için yaratıldı. Kendini özgürce ifade edebileceğin festivalde canlı performanslar, kaliteli vakit geçirebileceğin atölyeler, yaratıcı workshoplar, renkli aktiviteler ve seçkin lezzetleriyle gibi birçok özel deneyimi içeren özel programıyla, 11-12 Eylül’de katılımınızla çok daha heyecan verici ve hiç görmediğiniz kadar farklı olacak.
11 EYLÜL CUMARTESİ
☆ Be Svendsen
☆ Eelke Kleijn
☆ Mt Axel
☆ Omar Dhal
☆ Omerar Nanda

12 EYLÜL PAZAR
☆ Monolink
☆ Paax Tulum
☆ Valeron
☆ Veleyle
Etkinlikle ilgili güncel  paylaşımlar için sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz:  instagram.com/soundscape.openair
Biletler için: https://biletino.com/tr/e-cxb/soundscape-festival-w-monolink-be-svendsen-more/
Önceki Yazı

komün* presents" etkinlik serisinin ilki 9 Eylül 2021'de Klein Phönix'te!

Sonraki Yazı

Radiohead Fanlarına Müjde!