EVENTSMAGAZINEVENUE

Stephan Bodzin Yeni Albümü “Boavista” Turu Kapsamında İstanbul’da!

Stephan Bodzin Yeni Albümü “Boavista” Turu Kapsamında Volkswagen Arena’da!

Konsept etkinlikleri ile fark yaratan Partymag ve Monkey Project, dünyanın en iyi elektronik müzik sanatçıları arasında yer alan Stephan Bodzin’i ağırlıyor.

Kendine has müzik tarzı ile öne çıkan, dünyanın en ünlü festivallerinde ana sanatçı olarak sahne alan Stephan Bodzin, yepyeni şarkılarından oluşan BOAVISTA albümünün dünya turnesi kapsamında, görsel ve işitsel şovların ön planda olduğu benzersiz bir deneyim için 23 Ekim 2021 Cumartesi günü Volkswagen Arena’da!

Hafızalarınızdan uzun süre çıkmayacak bu gecede Stephan Bodzin ile sahneyi paylaşacak diğer isimler ise Alfa Romero, Luna Semara ve Innarius.

Son albümü “Powers of Ten” ile en son 2015’te karşımıza çıkan Stephan Bodzin, 17 parçadan oluşan yeni albümü Boavista ile neden dünyanın en inovatif techno artistlerinden biri olduğunu tekrardan kanıtlıyor.  Alman prodüktörün kurucusu olduğu Herzblut Recordings üzerinden yayınlanan albüm turnesindeki noktalardan biri de bir çok sanatçının uğrak noktası, tarihi ile meşhur İstanbul olacak. 17 parçadan oluşan bu etkileyici albümün adını taşıyan Boavista adlı tekli Afterlife etiketi ile Innellea Remix‘i olarak da müzik platformlarında yer buldu.

Hikayenin başına dönecek olursak kaydettiği ama asla bitirmediği geniş müzik arşivlerine geçen yıl dönüp bakma şansı bulan Stephan, Brezilya’da vakit geçirirken, arşiv içerisinden seçtiği favori 25 parçasının en iyi 17’sini Boavista’ya dönüştürdü. Dinleyicilerine müzikal resimler ve hikayeler anlatmayı amaçlayan Stephan Bodzin, canlı performans sergileyen en başarılı techno sanatçılarından biri olarak tanınıyor.

Astronot Olmak İsteyen Kızına Özel Parça : “Astronautin

Yaşamın tüm elementlerini barındıran “Earth” adlı eser ile başlayan albüm, ünlü sanatçının kızının büyüdüğünde astronot olmak istediğini söylemesinden ilham alan “Astronautin” annesinin ismini taşıyan “Rose” ve “LLL” eserleri ile devam ediyor. Karantina öncesindeki son performanslarından birine çıkmadan önce bir otel odasında yazılan “Nothing Like You“, uzay ve zaman algılarının ötesindeki “Isaac“, Stephan’a özgü zengin syntlerle dolu “Trancoso” ve bir çok eşsiz eser de bu albümde öne çıkıyor. Boavista, sizi yeni duygu dünyalarına götüren ve hayranlık içinde bırakan zengin, synth ağırlıklı elektronik müzikten oluşan, zarif bir şekilde hazırlanmış bambaşka bir albüm.

Stephan Bodzin’in “Boavista” albüm tanıtımını yapacağı Partymag, Monkey Project konsept etkinliğin biletlerine lifetickets.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Önceki Yazı

Radiohead Fanlarına Müjde!

Sonraki Yazı

Halloween'de Haftanın Etkinlikleri