EVENTSMAGAZINEVENUE

Şubat’ın Kaçırılmayacak Performanslarına Gitmezsen Üzülürsün !

Bu hafta İstanbul’a ve İzmir’e yıldız yağıyor. Keşke orada olsaydım dememek için yerini şimdiden ayırtman gereken bir sürü etkinlik var. PartyMag ekibi olarak gerçekten hangisine gideceğimizi şaşırdık acaba birinden birine mi geçsek diye de düşünüyoruz 🙂 21 – 22 Şubat Haftanın Etkinlikleri ile doyasıya eğlenmeye hazır mısın?

İSTANBUL ETKİNLİKLERİ

Joel Mull @RX

İsveçli tekno müzik sanatçısı Joel Mull bizi 21 Şubat Cuma gecesi eşsiz müziği ile melodik dünyasında yolculuğa çıkaracak. Techno’yu başkaldırı olarak gören Joel Mull farklı tarzları da performanslarında harmanlayarak bizlere RX’de unutulmayacak bir gece yaşatacak!

Etkinlik bilet fiyatı 60 TL, PartyMag’lilere %70 avantajlı 2 coin.

SO Event presents: Brina Knauss + Murat Uncuoglu @Module

21 Şubat Cuma gecesi için bir başka alternatif de SO! Event ve Module işbirliği ile Slovenyalı DJ Brina Kanuss ve Murat Uncuoğlu’nun buluşması. Bu gecede ülkemizde ilk kez performans sergileyecek olan Brina Kanuss ve birçok organizasyona imza atmış olan Murat Uncuoğlu’na Ömür Sarı eşlik edecek.

Etkinlik bilet fiyatı 100 TL, Partymag’lilere %70 avantajlı 3 coin.

Sibourne Vol. 3 @Zorlu PSM

Sibourne Vol. 3

Sibourne Vol. 3

22 Şubat Cumartesi gecesi “Sibourne Label Night” ile 3. etkinliğinde bir araya geliyoruz.

Dans müziğine kendi tarzlarıyla dokunuşlar yapan Zonderling, yetenekli genç prodüktör Mahmut Orhan, “Less Djinns” parçası ile Beatport.com’da en çok satan single kategorisinde yer etmiş DJ/prodüktör Mikkas DJUMA SOUNDSYSTM ve sayısız etkinlikte performans sergilemiş Sezer Uysal’ın sahne alacağı unutulmaz bir etkinlik Zorlu PSM’de sizleri bekliyor.

Etkinlik bilet fiyatı 150 TL, Partymag’lilere %70 avantajlı 6 coin.

The Gardens of Babylon @Binbirdirek Sarnıcı

Son zamanlarda tarihi yapısı ve müthiş atmosferi ile bir çok etkinliğe kapılarını açan Binbirdirek Sarnıcı bu hafta da canlı performanslar, açılış seremonisi ve meditasyon gibi bir çok özel deneyimi içeren programıyla The Gardens of Babylon etkinliğine ev sahipliği yapacak. 22 Şubat Cumartesi gecesi gerçekleşecek bu şöleni kaçırmamanızı tavsiye ederim 🙂

Etkinlik bilet fiyatı 140 TL, PartyMag’lilere %70 avantajlı 3 coin.

İzmir Etkinlikleri

BaseonHaze Presents: T78 – Mark Michael

İzmir’de de T78 ve Mark Michael rüzgarı esecek!

Birçok yeteneğinin yanında DJ’liği ile ön plana çıkan İtalyan prodüktör T78 ve Viyanalı DJ Mark Michael Türkiye’deki ilk performansları ile 21 Şubat Cuma günü İzmir’e geliyor. İzmir Hangout Cure’de Base On Haze sunumu ile gerçekleşecek olan bu gecede enerji bir saniye bile düşmeyecek!

Etkinlik bilet fiyatı 75 TL, Partymag’lilere %70 avantajlı 3 coin.

PartyMag Nedir?

PartyMag, yüzlerce etkinlik arasından müzik tarzına göre parti bulabileceğin ve Coin kullanarak anlaşmalı etkinliklere %70’e varan fiyat avantajları ile katılabileceğin şehrin en kapsamlı etkinlik rehberidir.

PartyMag Coin Nedir?

Coin, etkinliklere indirimli katılabilmeniz ve ayrıcalıklardan yararlanmanız için tasarladığımız sanal para birimidir. Mobil uygulamamızdan satın aldığınız Coin’leri şehrin en iyi etkinliklerinde adınızı davetli listesine ekletmek ve anlaşmalı mekanlarda ücretsiz içecek almak için kullanabilirsiniz.

PartyMag Coin’i ister paket olarak ister tekli olarak satın alabilirsiniz.

29 TL (1 Coin)

Bronze Paket: 99 TL (5 Coin)

Silver Paket: 199 TL( 15 Coin)

Gold Paket: 299 TL( 25 Coin)

Ücretsiz İndir

PARTY MORE, SPEND LESS

PartyMag ile gece hayatının nabzını tutmak ve yeni keşifler yapmak istiyorsan Instagram‘dan bizi takip etmeyi unutma!

MÜZİKLE ARAMIZDAKİ KÖPRÜYÜ GÜÇLENDİRECEK HAFTANIN ETKİNLİKLERİ
Önceki Yazı

Müzikle Aramızdaki Köprüyü Güçlendirecek Haftanın Etkinlikleri

Sonraki Yazı

Bu Haftanın Etkinlikleri Isınmaya Başlayan Havalardan Daha Sıcak!