EVENTSMAGAZINE

The Moment’in Sunduğu Exceptıonal Trıps Serisinin İkinci Durağı : AKYAKA

The Moment’in Sunduğu Exceptional Trips Serisinin İkinci Durağı : AKYAKA

Serinin ilk durağı Göcek‘in maviliklerinde Emre Şenol ve Sébastien Léger performanslarına ev sahipliği yapan Exceptional Trips‘in ikinci durağı dünyanın sayılı “Kitesurf” destinasyonlarından biri olan Akyaka

The Moment Presents Exceptional Trips : AKYAKA

The Moment Presents Exceptional Trips : AKYAKA

The Moment Presents Exceptional Trips‘in ikincisi dünyaca ünlü yabancı ve Türk DJ’lerin katılımıyla 15-18 Temmuz‘da Akyaka’da gerçekleşiyor! Derin mavi suları, buz gibi akan Azmak Nehri ve gelişen kitesurf sektörü ile son dönemin en popüler destinasyonu olan Akyaka’da müzikten yeme içmeye workshop’lardan kitesurf eğitimlerine 4 gün 3 gece sürecek benzersiz bir deneyim serisi katılımcıları bekliyor.

I. Gün (15 Temmuz)

The Moment Presents Exceptional Trips : AKYAKA

The Moment Presents Exceptional Trips : AKYAKA

Öğlen uçuşu ile Dalaman’a gelen ekip havalimanından transferler ile Akyaka’ya geçerek otele yerleştikten sonra Azmak Nehri’nin serin sularında yüzmek için yola çıkacak. Akşam yemeği için Akyaka’nın yenisi, mekanın tüm menülerinin ünlü şef Umut Karakuş tarafından hazırlandığı Room Kite Mansion’da Chillin and Grillin by The Moment ile kaynaşan katılımcılar harika bir akşam yemeğinin keyfini çıkarıyor. Yemek sonrasında tamamen Exceptional Trips katılımcıları için ayrılmış Room Kite Mansion’da DJ performansları eğlence gece yarısına kadar devam ediyor.

II. Gün (16 Temmuz)

The Moment Presents Exceptional Trips : AKYAKA

The Moment Presents Exceptional Trips : AKYAKA

Yoga seansıyla başlayan gün kahvaltı ile devam ediyor. Kitesurf yapmak için anlaşmalı olan Kite Beach’te olağanüstü deneyimler katılımcıları bekliyor. Deneyimli misafirler Kitesurf keyfine hızlı bir giriş yaparken, Kitesurf eğitimi almak isteyen misafirler de deneyimli hocalar eşliğinde, The Moment Presents: Exceptional Trips’e özel indirimli paket fiyatlarıyla eğitim alıyorlar. Kite Surf’ü seven fakat Akyaka’nın mükemmel koylarında doğanın, denizin ve huzurun tadını çıkarmak isteyen misafirler ise kahvaltı sonrasında tekne turuna gidiyor. Tekne turu sonrası, Drumstone’un mükemmel performansını dinlemek için tüm grup Kite Beach’te bir araya geliyor. Bu benzersiz dj performansı sonrasında akşam yemeği için otele geçiyor ve eğlence kaldığı yerden devam ediyor.

III. Gün (17 Temmuz)

The Moment Presents Exceptional Trips : AKYAKA

The Moment Presents Exceptional Trips : AKYAKA

Heyecanın doruklara çıkacağı 3. gün yoga seansı ve kahvaltı ile başlıyor. Kite Surf keyfine devam etmek isteyen katılımcılar tekrardan Kite Beach’e geçiyor. Öğle yemeğinin ardından katılımcılar için hazırlanan sürprizlerle gizli koyda; denizin, güneşin, müziğin ve eğlencenin doruklarına ulaşılacak. Katılımcılara özel hazırlanmış “Exceptional Trips Harikalar Diyarı”nda sanat ve görsellik ön planda olacak. Gün boyu yerli DJ’lerin yanı sıra dünyaca ünlü ASH‘ın live performansıyla eğlence son gecede en yukarı seviyeye taşınacak.

IV. Gün (18 Temmuz)

The Moment Presents Exceptional Trips : AKYAKA

The Moment Presents Exceptional Trips : AKYAKA

Geç kahvaltı sonrası katılımcılar Akyaka’nın büyüleyici atmosferinin tadını çıkarıyor. Öğlen itibariyle otelden ayrıldıktan sonra ise dönüş için Dalaman Havalimanı’na harekete geçiliyor. Kite Surf’e devam etmek isteyen katılımcılar Kite Beach’te güne devam ederken havalimanına doğru yola çıkan katılımcılar The Moment Presents Exceptional Trips’in ikinci destinasyonu Akyaka’ya veda ediyor.

Exceptional Trips, Türkiye'nin En Özel Noktalarında Müziği Doğa ve Kültür ile Buluşturuyor!

Exceptional Trips, Türkiye’nin En Özel Noktalarında Müziği Doğa ve Kültür ile Buluşturuyor!

Exceptional Trips serisinin bir sonraki durağı Fethiye! 5 farklı destinasyonda gerçekleşecek bu unutulmaz serinin tüm destinasyonlarını içeren ” EXCEPTIONAL TRIPS, TÜRKİYE’NİN EN ÖZEL NOKTALARINDA MÜZİĞİ DOĞA VE KÜLTÜR İLE BULUŞTURUYOR!” blogumuzu okuyarak daha fazla detay edinebilirsiniz.

The Moment, PartyMagMixmag Global & Mixmag Turkey, Das3917Buklatur ve Dskonnect Bookings partnerlikleriyle düzenlenecek olan Exceptional Trips serisi ile ilgili gelişmeler şimdilik böyle. Önümüzdeki günlerde serinin devamındaki noktalarla ilgili detayları paylaşacağız, PartyMag Magazine’i takip etmeye devam edin…

Önceki Yazı

Battle Of The DJs Birincisi Bir PartyMag Etkinliğinde Çalma Şansı Elde Edecek

Sonraki Yazı

What is Beyond Cappadocia? Kapadokya'da benzersiz festival deneyimi!