EVENTSMAGAZINEVENUE

The Moment’in Sunduğu Exceptıonal Trıps Serisinin İlk Durağı : Göcek

The Moment’in Sunduğu Exceptional Trips Serisinin İlk Durağı : Göcek

5 Seri olarak gerçekleşecek olan The Moment Presents : Exceptional Trips, ilk durağı Göcek‘te yaza merhaba diyerek seriye başlıyor. Sébastien Léger ve Emre Şenol’un birbirinden özel noktalarda sahne alacağı Exceptional Trips Göcek ile ilgili detaylara ve programa gelin birlikte göz atalım…

I. Gün – 9 Haziran

I. Gün - 9 Haziran

I. Gün – 9 Haziran

Muğla Dalaman Havaalanı’ndan yapılacak transfer ile Göcek’in en büyük guletlerine yerleşecek olan misafirler, karşılama kokteyli ve briefing ile birlikte demir alıp Osmanağa, Boynuzbükü, Tersane Koyu ve Yassıcalar‘a doğru yelken açacak. İlk gün devam ederken miksolojist Bircan Çelik’in hazırlayacağı özel kokteyl workshop ile usta tarifler öğrenecek olan katılımcılar dj performansları eşliğinde gerçekleşecek etkinlikbir çok benzersiz deneyim yaşayacak.

II. Gün – 10 Haziran

II. Gün - 10 Haziran

II. Gün – 10 Haziran

Exceptional Trips, ikinci gününe özel bir kahvaltı ile başlayarak Domuz AdasıBedri Rahmi KoyuSarsala ve Küçük Sarsala Koyları’na doğru yola çıkacak. Göcek’te bulunan turkuaz koylar eşliğinde keyifli aktiviteler de 2. güne eşlik ediyor olacak. Umut Şef’in gün içerisinde düzenleyeceği yemek work-shop’ları bunlardan biri olacak. Ufukta güneşin denizle buluştuğu, benzersiz bir manzara eşliğinde Sebastien Leger’in canlı DJ performansını dinledikten sonra, sürprizlerle birlikte gece yarısına kadar eğlence devam edecek.

III. Gün – 11 Haziran

III. Gün - 10 Haziran

III. Gün – 10 Haziran

Batık Hamamı, Yuvansu Miraç ve Kleopatra Koyları gibi noktaların gezileceği 3. gün tüm hızıyla başlarken akşam gerçekleşecek performans için herkes nefeslerini tutuyor olacak. Her koyda farklı aktiviteler ile devam eden 3. günde katılımcılar, Umut Karakuş’un hazırlayacağı birbirinden lezzetli ızgara alternatiflerinin olduğu Chillin and Grillin by The Moment’ta harika bir barbekü deneyimi yaşayacak. Miksolojist Bircan Çelik ve ekibinin hazırladığı kokteyl workshop’ına müzik ve Göcek’in eşsiz koyları eşlik ederken gün batımı ile birlikte heyecan doruk noktasına ulaşıyor. Akşam üzeri başlayacak olan Sébastien Léger (All Day I Dream) ve Emre Şenol performansı eşliğinde Exceptional Trips’in ilk durağı Göcek müzik, doğa ve eğlencenin müthiş uyumuyla veda gecesini tamamlıyor.

Sébastien Léger

Fransız DJ ve Prodüktör Sébastien Léger’in 2000’li yılların başında çıkardığı teklileri “Hit Girl“, “Hypnotized” ve “Aqualight” Avrupa’daki kulüplerde çalınan en popüler dans şarkıları haline gelmişti. Kariyerinde çıkardığı bir çok tekli Beatport listelerinde baş sırayı çekti. Geçtiğimiz kasım ayında Mısır‘da çekilen Cercle performansı ise Sébastien Léger’in klasik bir prodüktörden daha fazlası olduğunu kanıtlar nitelikteydi.

IV. Gün – 12 Haziran

IV. Gün - 10 Haziran

IV. Gün – 10 Haziran

Cumartesi günü denizin keyfini çıkarttıktan sonra guletten ayrılmak için hazırlıkları tamamlayarak Dalaman Havalimanı’na hareket eden katılımcılar ilk serinin sonuna geliyor. Unutulmaz anlara şahitlik edecek olan The Moment Presents : Exceptional Trips Göcek ile ilgili detayları öğrenmek, bilet satın almak ve soru sormak için Exceptional Trips resmi Instagram hesabından veya görseldeki iletişim numarasından Exceptional Trips ekibine ulaşabilirsiniz…

Exceptional Trips Serisinin İlk Durağı : Göcek

Exceptional Trips Serisinin İlk Durağı : Göcek

The Moment, PartyMag, BiodermaMixmag Global & Mixmag Turkey, ve Buklatur partnerlikleriyle düzenlenecek olan Exceptional Trips serisi ile ilgili gelişmeler şimdilik böyle. Önümüzdeki günlerde serinin devamındaki noktalarla ilgili detayları paylaşacağız, takipte kalın! Serinin diğer destinasyonlarından bahsettiğimiz “Exceptional Trips, Türkiye’nin En Özel Noktalarında Müziği Doğa ve Kültür ile Buluşturuyor!” bloguna linkten ulaşabilirsiniz. Sağlıkla ve mutlulukla kalın!

Exceptional Trips, Türkiye'nin En Özel Noktalarında Müziği Doğa ve Kültür ile Buluşturuyor!
Önceki Yazı

Exceptıonal Trıps, Türkiye'nin En Özel Noktalarında Müziği Doğa ve Kültür ile Buluşturuyor!

Akustikhane Across Serisindeki Sıra Dışı Performanslar Albüm Oluyor
Sonraki Yazı

Akustikhane Across Serisindeki Sıra Dışı Performanslar Albüm Oluyor