MAGAZINE

Trap Akımı İçerisinde Radarda Yeni Bir Sanatçı: Mir Wave

Uzun süredir Keşif Seri’mizden ses çıkmıyordu. Herkes evde oturuyorken çıtır çerez okumalıklar verelim keyfimiz yerine gelsin dedim 🙂 Bugün Hip Hop kategorisinde yeni bir sanatçı ile karşınıza geliyoruz. Özellikle Trap soundları üzerine yaptığı parçalarla piyasaya imzasını atmaya çalışan Mir Wave güzel işler başaracak gibi geliyor.

Keşif Serisi: Mir Wave

10 – 11 senedir müziği hayatının ortasına koyan ve üretmeyi hiçbir zaman bırakmayan Mir, 2011 yılında yaptığı parçalarla da MySpace dönemini bir hayli estirmiş. Her zaman daha iyisini yapmak için kendine hedef koyarak ilerleyen ve bu süreçte biraz da mükemmeliyetçi yapısı sebebiyle az ve öz işler çıkartarak her zaman kaliteyi ön plana koymak istemiş.

Mir Wave

Mir Wave

2019 yılının Ağustos ayında YouTube’da kendi kanalı üzerinden yayınladığı ilk parçası Gecenin Ortasında ile yavaş yavaş kitlesini oluşturmaya başlamış ve arayı çok açmadan yeni parçalarla tekrar karşımıza geleceği konusunda da bir hayli iddaalı! Merakla bekliyoruz!

Geçtiğimiz günlerde yeni parçası Beni Duy’u da yayınlayan Mir evde oturduğumuz şu günlerde güzel dinlemelik bir parça da bırakmış bize. Merak edenlere klibi aşağıya bırakıyorum.

Klipte Mir’e Enfo Wave adlı bir sanatçı daha eşlik ediyor. Nedir bu Wave diye sormadan da edemiyoruz açıkçası.. Belki bir sonraki yazımızda bununla ilgili bir röportaj yapıp kendilerinden öğrenebiliriz. Ben bir Hip Hop meraklısıyım bu adamları biraz daha araştırayım diyorsanız Mir’i ve Enfo’yu daha yakından tanımak için Instagram hesaplarını takip edebilirsiniz.

Hip Hop kategorisinin son dönemlerde baya revaçta olduğu bu günlerde özgün ve yaratıcı işleri daha çok görmek dileğiyle! Bir sonraki keşif serimizde görüşürüz sevgili PartyMag’liler!

Bir de unutmadan yeni PartyMag Live Sessions serimizi kaçırmamanızı ve PartyMag YouTube kanalımıza biran önce abone olmanızı tavsiye ederiz! Her tarzdan müziğin size ulaşacağı bu seri için bizler hayli heyecanlıyız. Bu zor günleri hep birlikte birlik olarak atlatacağız. Evde kalın, sağlıkla ve müzikle kalın!

PartyMag ile gece hayatının nabzını tutmak ve yeni keşifler yapmak istiyorsan Instagram‘dan bizi takip etmeyi unutma!

13 - 14 Mart Haftanın Etkinlikleri
Önceki Yazı

Hangisine Gideceğini Şaşıracağın 13 - 14 Mart Haftanın Etkinlikleri

COVID-19 Müzik Destek Rehberi
Sonraki Yazı

COVID-19 Salgını Süresince Müzisyenler ve Dinleyiciler İçin Müziğe Destek Rehberi