EVENTSMAGAZINE

KATILMAYANIN PİŞMAN OLACAĞI TÜRKİYE’DEKİ 5 FESTİVAL

Türkiye’de olup katılmazsanız pişmanlık duyacağınız en iyi 5 festivalini sizin için sıraladık.

1- Chill-Out Festival 2019

2006’dan beri müziği doğaya karıştırıp tüketmeyi seven renkli ruhlara sanat, workshop ve dansı bir arada sunar. Uzmanlar tarafından yapılan araştırmalara göre, Chill- Out Festival’in yoğun tempolu hayatların negatif enerjisini emerek pozitif enerjiye çevirdiği ortaya çıkmışıtır. Böylesine güzel etkilere sahip olan Chill- Out Festival’i görmezden gelmemelisiniz! 14. defa düzenlenecek olan Chill-Out Festival, 15-16 Haziran’da Garden Fiesta’da İstanbullularla buluşacak.

İstanbul’da etkinliğin bilet fiyatı 218 TL, Partymag Premium’a 13 Kredi.

Muğla’daki etkinliğin bilet fiyatı 297 TL.

2-Electronica Festival 2019

Electronica Festival yani Türkiye’nin en uzun soluklu elektronik müzik festivali bu sene de elektronik müziğin devlerini Türkiye’de ağırlayacak. Electronica Festival , 16. kez elektronik müzik severlere eşsiz deneyimler sunmaya hazırlanıyor.  Durmak bilmeden dans edebileceğiniz bu festival, 2019’da da İstanbul ve İzmir’i dansa doyurmaya kararlı.

İstanbul’da gerçekleşecek olan etkinliğin bilet fiyatı 163 TL. 

İzmir’de gerçekleşecek olan etkinliğin bilet fiyatı 163 TL, Partymag Premium’a 8 kredi

3-Bozcaada Caz Festivali 2019

Cazın ustalarının, genç yeteneklerin, farklı disiplinlerden müzisyenlerin paylaştığı Bozcaada Caz Festivali sahnesi 2019’da da varlığını sürdürüyor! Geçtiğimiz yıl çok büyük ilgi gören festival’de müzik dışında birçok etkinlikle karşılaşacaksınız. Bozcaada Caz Festivali’nde sürpriz konserler, gastronomi etkinlikleri, çocuk atölyeleri, beden odaklı atölyeler, Bozcaada keşif rotaları, tadım etkinlikleri ve sosyal projeler ile festival ruhu tüm Bozcaada’yı saracak.

Bu etkinliğin bilet fiyatı 325 TL.

4-İstanbul Coffee Festival 2019

Dört gün süren festivalde İstanbul’un önde gelen kahve dükkanları, özel kahve ve imza yiyecek- içecek markaları ile kahve makinesi üreticileri buluşuyor. Profesyonel baristaların gösteri ve sunumlarını, tadım ve ikramlarla süsleyen festivalde   interaktif workshoplar, seminerler, akustik konserler, sanat sergisi ve birçok ilgi çekici etkinlik birarada.

Bu etkinliğin bilet fiyatı 45 TL.

5-İstanbul Caz Festivali 2019

İstanbul Caz Festivali, her yıl temmuz ayının ilk yarısında İstanbul’un değişik konser ve etkinlik mekânlarında gerçekleşiyor. İstanbul Caz Festivali, programında caz müziğinin yanı sıra pop, rock ve dünya müziği gibi farklı tarzlara da yer alıyor. Yeniliklere açık, kapsayıcı ve erişilebilir yönleriyle caz müziği temel yapı taşı olarak benimseyen bu festival, sadece müzikseverler ile sanatçıları buluşturmayla kalmayıp sınırlı Türkiyeli sanatçıların çalışmalarını ve yeni üretimlerini destekliyor. Bu festivalle İstanbul’un özgün tarzını soluduğunuz havadan bastığınız kaldırım taşına kadar hissedeceğinize garanti veriyoruz.

Bu festivalin bilet fiyatlarını öğrenmek için tıklayın.

 

Daha fazla festival ve daha fazla eğlence için Partymag App’i indirerek, tarzınıza göre festivallerde boy gösterebilirsiniz.

Önceki Yazı

İzmir'de Yaz 3-8 Haziran'da Başka

Sonraki Yazı

YAZIN VAZGEÇİLMEZİ: CHILL-OUT FESTIVAL