EVENTSVENUE

Whitefest & Corporate Weekend: ULUDAĞ SEZONU AÇILSIN!

Bu sene de kayağa gidemedik diye diye kaç sene geçirdik? Bu zincire bir son vermen için Jolly Tour – Unitravel’ın düzenlediği iki büyük festival Uludağ festivali Whitefest ve Corporate Weekend‘i mercek altına alıyoruz.

WHITEFEST

Teoman, Gülşen, Hande Yener, Yıldız Tilbe, Edis, Berkay, Aleyna Tilki… Harbiye Açıkhava Konserleri başlamış gibi düşünün, ama Uludağ’da!

Kışı sevmeyene kayak yaptıran, Türkiye’nin en büyük gençlik festivallerinden biri Whitefest, son yıllarda üniversite öğrencilerinin en çok beklediği organizasyonlardan biri haline geldi. Yaklaşık 12.000 öğrencinin buluştuğu festival, neredeyse Uludağ’ın tüm otellerine yayılmış durumda. Festivalin tarihleri belirlenirken mutlaka üniversite tatilleri göz önünde bulunduruluyor.

Elektronik müzik severler için Aksak, Murat Tokuz, Orkun Bozdemir, Kerem Tekinalp, Can Ayverdi, Elif Tanverdi gibi bir dj roster’ı da festivale eklendi.

Bu sene 5 farklı sahnede, 55 etkinlik ile 120 saat eğlence programı hazırlandı.

Whitefest’in konaklama detayları ise şöyle:

4-7 Şubat, 7-10 Şubat ya da 10-14 Şubat periyodlarından dilediğinizi seçiyorsunuz.

Konaklama seçeneklerindeki tesisler Karinna Otel, Ağaoğlu My Mountain, Monte Baia, Alkoçlar Otel, Kaya Uludağ, Bof Hotels Uludağ Ski Resort, Le Chalet Yazıcı Otel, Fahri Otel, Uslan Otel, Kar Otel’den birine rezervasyon yaptırıyorsunuz.

Bunları yaptıktan sonra geriye sadece bavul hazırlamak kalıyor.

Erken rezervasyon için son tarihin 14 Ocak olduğunu hatırlatalım.

After-ski partilerden, day-breaker’lara, warm-up’lardan after’lara yetişerek geçirilen, yanlışlıkla biraz fazla eğlenilen bir etkinlik olacak Whitefest.

CORPORATE WEEKEND

Corporate Weekend sayesinde meeting set etmeye, kısa bir ara veriliyor, çünkü beyaz yaka 14-17 Şubat arası kayak molasında olacak.

Cumayı da haftasonuna katarak çıktığımız ‘long weekend’ tatillerini pek sevdik. Şehirde karın tadı çıkmayınca kurumsal profesyonellerin dağa çıkma zamanı geldi demektir.

Corporate Weekend’de gün nasıl geçer?

Genelde sabah 9-10 gibi kahvaltı ile başlayan gün, öğle yemeğine kadar pistte kayak ve snowboard’la devam ediyor. Öğleden sonra yavaş yavaş başlayan after-ski partileri, sonrasında bir akşam yemeği ve gece geç saatlere kadar birbirinden keyifli konserlerle sabah karşı 3 gibi gece noktalanıyor.

Bu senenin line-up’ında kimler var?

Alya, Baran Bayraktar, Bengü Beker, Deniz Sipahi, Hande Subaşı’nın canlı performansları, DJ David Şaboy, DJ Doğuş Çabakçor ve Tai The Percussionist ile Türkiye’nin en iyi After-Ski partileri Uludağ’da olacak.

Konser ve partilerin yanı sıra, tatilde dinlenmek isteyenler de unutulmamış; wellness, fitness, yoga ve çocuk odaklı özel deneyimleri barındıran indoor ve outdoor aktiviteler de Corporate Weekend’de mevcut.

Geçen sene düzenlenen festivalden görüntüleri aşağı bırakıyoruz.

 

Önceki Yazı

Sam Paganini İstanbul'da!

Sonraki Yazı

HAFTANIN ETKİNLİKLERİ 8-15 Ocak 2019