EVENTSMAGAZINE

What is Beyond Cappadocia? Kapadokya’da benzersiz festival deneyimi!

26-29 Ağustos tarihlerinde ilk kez Kapadokya’da düzenlenecek olan Beyond, katılımcılarına sıra dışı bir dünya vadediyor.

İçindeki macera, seyahat, eğlence ve öğrenmeye olan iştahı, eşitlik ve sürdürülebilirlik gibi amaçlarla besleyen kişilerin oluşturduğu ve geleneksel düşünme şeklini sorgulayan bir topluluk olan Beyond, katılımcılarına sadece kendilerini değil dünyayı da daha derinden algılamalarını sağlayan ve yalnızca görsel değil aynı zamanda içsel dünyalarına da hitap eden çok seçkili bir dünya vaad ediyor. 26-29 Ağustos tarihlerinde ilk kez Kapadokya’da düzenlenecek olan Beyond, dünyanın dört bir yanından bu eşsiz atmosferde vakit geçirmek isteyenleri bir araya getiriyor.

İlk etkinlik yeri olarak Kapadokya’nın seçildiği Beyond, düzenlendikleri bölgeler bakımından da hem eşsiz doğal güzellikleri hem de kültürel zenginlikleriyle ön plana çıkan büyüleyici ve keşfedilmeye açık lokasyonlar olarak fark yaratmayı amaçlıyor. Kapadokya’nın Beyond etkinliklerinin ilk lokasyonu olarak seçilmesinde de bölgenin müthiş büyüleyici doğası, UNESCO tarafından da onaylanmış olan kültürel mirası ve tarihinin etkisi büyük.

Üç gün boyunca tüm duyuları canlandıracak olan festivalin doruk noktası gizli bir vadide  ve 1200’lü yıllardan kalma bir kervansarayda gerçekleşecek özel etkinliklerde yaşanacak.

Bir müzik festivalinin çok ötesinde 3 gün süren çok seçkili bir algı deneyimi sunan Beyond’un programında hikayesi olan konserler, konsept partiler, katılımcıları bir araya getiren yemekler, iyi yaşam bilincine dair aktiviteler, TEDx ve Mind Valley konuşmacılarından ilham veren hikayeler, yaratıcılığı tetikleyen atölyeler, Avrupa’nın ve Türkiye’nin önde gelen DJ’lerinden elektronik müzik performansları, dünyanın dört bir yanından gelen özenle seçilmiş katılımcıları ile buluşuyor.

Cumartesi gecesi tüm konukların gizli bir vadiye götürüleceği ve herkesin kostümle katılması gereken partinin konsepti “Kapadokya’nın Kayıp Krallığı”. Katılımcıları, efsanevi yaratıklar tarafından anlatılan bir hikayeyi takip edecekler ve sanat enstelasyonları ile çevrili bir atmosferde güneş doğana dek müziğin ve büyüleyici ortamın tadını çıkartma şansı bulacaklar.

Programın tamamına ulaşmak ve bilet satın almak için.
https://www.whatisthebeyond.com/

Partymag takipçilerine özel %30 indirim kodu için @partymagapp instagram sayfası üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Önceki Yazı

The Moment’in Sunduğu Exceptıonal Trıps Serisinin İkinci Durağı : AKYAKA

Sonraki Yazı

Müziğin Ritmini Takip Et! İstanbul, Çeşme ve Bodrum Etkinlikleri