EVENTSMAGAZINE

YAZIN VAZGEÇİLMEZİ: CHILL-OUT FESTIVAL

Çok uzun zamandır İstanbul’daki en iyi festivallerin arasında yer alan ve farklı türleri doğayla iç içe atmosferinde bir araya getiren Chill-Out Festival; şehirden uzaklaşmak isteyenleri, bu sene Garden Fiesta’da ağırlıyor. 15 ve 16 Haziran tarihlerinde gerçekleşecek olan festival, bu yıl da beklentileri karşılayacak bir deneyim sunmaya hazır gözüküyor.

Chill-Out Festival’ın bu seneki müzik kadrosu da her türden elektronik müzik dinleyicisini memnun edecek şekilde seçilmiş. 2 Gün boyunca bizleri müziğe doyuracak isimlere gelecek olursak:

David August

Ülkemizde ve dünya çapında onu tanımayan çok az kişi var. Ambient ve minimal sound’ları kendine haz tarzıyla harmanlayıp her canlı performansında kitlelere durgunluk getiren David August, Chill-out’un ana sahnesinde yine üzerine düşeni yapacak.

BLOND:ISH

10 yıldan fazladır house sahnesinde kendilerini gösteren Kanadalı ikili BLOND:ISH bizi keyfin doruklarına çıkartacak seti ile Chill-Out sahnesinde olacak.

Nicola Cruz

House müziği etnik ve doğal ezgilerle birleştirerek oluşturduğu parçaları ile kendinden sıklıkla söz ettirmeye başaran, ülkemizde de sağlam bir dinleyici kitlesine sahip Fransız DJ ve prodüktör Nicola Cruz dinleyeceğimiz başarılı isimler arasında.


Black Motion

Dans müziğine yıllarını adamış ikili Black Motion’ın şölen tadındaki performanslarını Chill- Out sahnesinde izleme fırsatı bulacağız.

 

Pantha Du Prince

Alman elektronik müzik sahnesinde minimal ve dingin tarzıyla başarı elde etmiş Pantha Du Prince yeni projesi olan “Conference of Trees” performansını Chill-Out sahnesinde sergileyecek.


Sebastien Leger

Progressive house ve tekno müziğin başarılı isimlerinden Sebestien Leger, şüphesiz ki festivali hareketlendiren isimlerin arasında yer alacak.Ardını Chill-Out sahnesinde sergileyecek.


Coss

Her bir performansı kulaklara terapi gibi gelen Coss, vazgeçemediği doğal ve otantik sound’ları ile bizi müzikle rahatlatmaya geliyor.


Hraach

Son yıllarda melodik ve etnik house denince ilk akla gelen isimlerden olan Hraach, unutulmayacak bir performans sergilemek için Chill-Out Festival’da.


Dengue Dengue Dengue

Nicola Noir


Desert Dwellers

Umami

Kermesse

Uone

O/Y

Rafaele Castiglione

Rapossa


Sander

Silky Raven

Alba


Can Tanca


Mystic Flow

Onur Diner

Netam

Timuçin Coşkun

Tolga Makay

 

İyi müzik, doğa, yoga seansları, keyifli yan aktiviteler ve daha fazlası 15-16 Haziran tarihleri arasında Chill-Out Festival’de olacak. Yazı en iyi karşılayacak bu etkinlikte sen de bir an önce yerini ayırmayı unutma.

 

Bu etkinliğin bilet fiyatı 218 TL, Partymag Premium’a 13 Kredi.

Daha az harcayıp, daha fazla eğlenmek için Partymag Premium edinin. Premium üyelik nedir ve nasıl çalışır?

Önceki Yazı

KATILMAYANIN PİŞMAN OLACAĞI TÜRKİYE'DEKİ 5 FESTİVAL

Sonraki Yazı

Hafta Sonu Etkinlikleri 12-16 Haziran