MAGAZINEVENUE

YENİ KONSEPTİ URBAN DECK İLE FIRIN’DA DEVRİM VAR!

Fırın Urban Deck

Hadi bu yaza bir renk gelsin, farklı bir şeyler olsun diyenlerin sesine kulak veren bir Fırın düşünün. Düşündünüz mü? O zaman biz lafı uzatmayalım sadede gelelim. İstanbul’un iddialı mekânlarından olan Fırın, yine yapacağını yaptı! Artık bambaşka bir Fırın deneyimi, Fırın Urban Deck ile sizleri kucaklayacak ve keyfinizi katladıkça katlayacak.

Peki Nedir Bu Fırın Urban Deck ?

Urban Deck

Fırın, yenilenen bahçe konsepti ile birlikte ‘kulüp’ anlayışınıza yeni bir boyut getireceğinin sinyallerini bizlere zaten net bir şekilde veriyordu. Artık Fırın Urban Deck sayesinde hem jakuzi hem de güneşlenme keyfi mümkün hale geldi!

Organik ambiyansı ve çok daha çeşitli hale getirilen yeme içme menusu bu yaz ihtiyacınız olan bir konsept ise aradığınızı artık buldunuz. Konforun ön planda olduğu her şey bizleri cezbediyor. Bu yüzden de rahatlama ve gevşeme denince akla gelen jakuzi, birçok insan için bu konseptteki en baş döndürücü unsur olabilir.

Fırın Urban Deck

Ayrıca şehrin merkezinde olan ve tüm yorucu işleri bırakıp kolayca kaçamak yapabileceğiniz Fırın Urban Deck, bu yaz sezonunda sunduğu fırsatlar ile misafirlerini en kaliteli şekilde ağırlamak için tüm hazırlıkları tamamladı. Açık havada size sunulan imkânlar ile gökdelenlerin arasında gerçek bir keyif sürmenin zamanı artık!

Bazı sürprizler Tam Gaz Devam Eder!

Fırın Urban Deck

Haftanın her günü, daha iyi bir gün geçirmeniz için 13:00 itibariyle kapılarını sizlere aralayan Fırın Urban Deck’te saat 20:00’dan sonra da sizleri bir başka sürpriz karşılıyor. Açık hava teras barı konsepti ile akşam tam gaz devam ediyor.

Konu iyi müzik ve bitmeyen eğlence ile yaz boyunca modunu yakalamaksa aranan kanı sen de Fırın Urban Deck ile bulacaksın. Ayrıca seçkin menüsünü gördüğünde doğru tercihi yaptığını daha tam o an anlayacaksın!

Rezervasyon ve diğer tüm detaylar için hemen Instagram hesabına bir göz at ve Partymag uygulamasını indirerek de sınırlı sayıda olan indirimli davetiyeyi kap. Belki de ihtiyacın olan güzellik Partymag ile birlikte Fırın Urban Deck’te seni bulur.

PARTYMAG İLE YAZIN KEYFİNE VARACAĞINIZ EN İYİ ETKİNLİKLER
Önceki Yazı

YAZIN KEYFİNE VARACAĞINIZ HAFTANIN EN İYİ ETKİNLİKLERİ

indirimli etkinlikler
Sonraki Yazı

Ağustos'un İlk Haftası Partymag'le İndirimli Etkinlikler Yine Çok Renkli!