EVENTSVENUE

Yeni Normal Festival: Sosyal Mesafeli Eğlence

Yeni Normal Festival: Sosyal Mesafeli Eğlence

Geçtiğimiz günlerde değişen yeni normal eğlence hayatı kimilerine ‘’eskinin tadını verecek mi?’’ sorusunu sordururken, kimilerine ise özlediği eğlence hayatını sınırlı sayıda ve belirli koşullarda gerçekleşeceği düşüncesi olsa dahi sevdikleri dj’leri ve sevdikleri arkadaşları ile beraber olmanın verdiği heyecanla hiç yoktan iyidir dedirtiyor.

Yeni Normal hayatta çoğu gündelik yaşantımız değişirken, eğlence hayatı da buna göre şekilleniyor ve son derece hijyenli ortamlarda gerçekleşmesi planlanan etkinliklerle yeni normal festivalde, sosyal mesafeli eğlencenin tadını çıkarıyoruz.

Yeni Normal Festival Deneyimi

PartyMag Harikalar Diyarı konseptiyle Hijyen Kod işbirliğinde, LifePark’ta yapılan etkinlikte yeni normal festival anlayışını öğrenmiş olduk diyebiliriz.

Hijyen, sosyal mesafe, güvenlik, denetim derken üzerimizde hissettiğimiz baskı eğlenirken içimize su serpecek türden. Etkinlik alanına girişte karşılaştığımız polis denetimi, içeri girerken yapılan ateş ölçümleri ve dezenfektan sunumu ve sosyal mesafeli sıra bekleyişi yeni normalin ilk adımları diyebiliriz. Etkinlik alanında yiyecek, içecek sıraları ve dikkat edilen mesafeler alışık olduğumuz sıkışıklığı da önlediğinden hiçte şikayet edilecek türden durmuyor. Etkinlik alanında sürekli gezen Hijyen Kod çalışanları dilediğimizce maske ve dezenfektan hizmeti ile karşılanıyoruz.

Haydi gelin size yeni normaldeki yapılacak diğer etkinliklerden de bahsedeyim.

5 Eylül: PartyMag Harikalar Diyarı

5 Eylül’de gerçekler ve düşler arasındaki bir dünyaya, Partymag Harikalar Diyarı’na hazır mısınız!

Beyaz tavşanın peşine takılıyor ve ormanla çevrili Lifepark’ta müziğin, sanatın, gösterilerin olduğu ‘Partymag Harikalar Diyarı’nda buluşuyoruz!

Hip hop’tan uzun havaya, tangodan rock’ın en damar hallerine girip çıkarak eğlencenin doruklarında gezindiren ADAMLAR, akustik performansını orkestral enstrumanlar ile birleştiren SUFLE, Joker No:19 Resident DJ’i ORÇUN BARNI müzikal yolculuğa açılan kapının ardında bizleri bekliyor olacaklar.

13.00 -18.00 Atölye Karnavalı

Bira Tadımı, Şarap Tadımı, Ritim Atölyesi, Heykel Yapım Atölyesi, Geri Dönüşüm Atölyesi, Çiçeklerden Sanat Eseri Yapımı, Resim Atölyesi, DJ Performanları

19.30 – 23.30 (Konserler)

6 Eylül: PartyMag Harikalar Diyarı

6 Eylül Pazar günü beyaz tavşanın peşine takılıyor ve ormanla çevrili Lifepark’ta müziğin, sanatın, gösterilerin olduğu ‘Partymag Harikalar Diyarı’nda buluşuyoruz!
Gerçekle düşler arasındaki yolculuğumuzun müzikal öncüleri multi enstrumantel performansı ile KMLN, Parallells, Emirhan Çelikbilek, Batu Boris, Kyoto! Saksafondan elektro gitara, piyanodan bateriye geçişlerin elektronik altyapılarla hazırlanmış büyüleyici kompozisyonlarının başlangıcı da Cansu Durucan ile ‘Healing Ceremony’ olacak.

ATÖLYELER
RU  resim atölyesi:
Ressam ve sanatçı Ebru Ceylan ile eski plakları birer sanat eserine çevirmeyi ve içinizdeki sanatçıyı açığa çıkarmayı öğreneceksiniz. (Çocuklar için uygundur)

Atelier La Fleur: Çiçeklerden taç ve takı atölyesi
Çiçeklerden sanat eserleri yaratan ve Atelier La Fleur kurucusu @umitbasak ile siz de kendi takı tasarımınızı yapabileceksiniz.

Şarap Tadım Atölyesi:
Şarap alırken nelere dikkat edilir, nasıl tadılır ve hangi yemeklerle ne tür şaraplar tercih edilmelidir gibi soruların cevaplarını şarapları yudumlarken öğreneceksiniz.

Bira Tadım Atölyesi
Nebula Atölye kurucusu ve bira gurmesi @erdinccatak ile biraların nasıl yapıldığı ve hangi biranın hangi yemeklerle nasıl tüketilmesi gerektiğini öğreneceksiniz.

Ritim Atölyesi
‘Herkes için müzik’ sloganıyla bir çok ulusal ve uluslararası festivalde sahne alan Social Inclusion Band’da proje koordinatörü ve enstrümanist olan @taylolaylo ritim atölyesi sayesinde müzik kulağınızı geliştirecek, yeni enstrumanları temel düzeyde bir takım ile çalmayı öğreneceksiniz. (Çocuklar için uygun)

@cansudurucan ile Nefes Atölyesi:
Opening Healing Ceremony ile müzik eşliğinde nefes egzersizleri yapacaksınız. Gün içindeki tüm stres ve kaygıları bir kenara bırakarak kendinizi nefesinize bırakacaksınız.

Nini Make Up Studio:
@ninimakeupofficial ile kendinize Alice Harikalar Diyarı konseptine uygun şekilde makyaj yaptırabileceksiniz. Ormanda nasıl gözükmek istiyorsan söyle, beyaz tavşanlar sana yol gösterecek.

19 Eylül: Polocorp Partymag Harikalar Diyarı

POLO & PAN üyesi olan POLOCORP 19 Eylül Cumartesi Partymag Harikalar Diyarı’nda.

Beyaz tavşanın peşine takılıyor ve ormanla çevrili Lifepark’ta müziğin, sanatın, gösterilerin olduğu ‘Partymag Harikalar Diyarı’nda buluşuyoruz!

Melodik seti ile  türler arası müzik köprüleri kuran ve harika editler yapmaya inanan POLOCORP, fantastik unsurların öne çıktığı müzikal dünyası ile bize kapılarını açıyor.  Çocukluğunuzun romantik dalgalarında dansa hazır olun. Harikalar Diyarı’nda bu eşsiz müzikal yolculuğa da elektronik müzik sahnemizin öne çıkan isimlerinden Orkun Bozdemir ve Mertkan AKD öncülük ediyor.

PartyMag ile yeni normalin tadını çıkarmaya devam edeceğimiz günlerde, sizi de endişe etmeden gönlünüzce eğlenebileceğiniz etkinliklere davet ediyoruz. Şimdiden iyi eğlenceler diyoruz ve bol sağlıklı günler diliyoruz.

Önceki Yazı

Dünyaca Ünlü YouTube Kanalı "Cercle" Türkiye’ye Geliyor!

Sonraki Yazı

İngiltere’den Yeni Normal’in İlk Konseri