EVENTS

YILBAŞI ETKİNLİKLERİ 2019

YILBAŞINDA N’APIYORUZ?

3 ay önceden arkadaş ortamında sorulmaya başlanan ve malum günden en iyi ihtimalle 3 gün öncesinde net bir cevaba ulaşan “Yılbaşında n’apıyoruz?” sorusunu sizin için biz cevapladık. İşte İstanbul’da sevdiklerinizle 2019’a girebileceğiniz en iyi etkinlikler:

W İstanbul

Remix Your Year

W Istanbul, odalarını size özel localara çeviriyor. W Lounge ve Secret Garden’da iki sahnede 10’un üzerinde yerli ve yabancı prodüktör/DJ’lerin performansları, geceye özel kokteyl menüsünden sınırsız içecek, gece boyunca açık büfede atıştırmalıklar ve gece yarısı barbeküde sucuk ekmek… 4-5 kişilik çekirdek arkadaş kadrosu ile keyifli bir gece için son rezervasyon tarihi 27 Aralık. 

Kiss The Frog

DJ Big Frog

Ne Kadar? 425 TL 

Rumelihisarı’nda konumlanan seafood brasserie Kiss the Frog, yılbaşında enfes deniz ürünleriyle hindi budundan oluşan özel bir menü sunuyor. Yılbaşında deneysel tatlarla buluşmak isteyen ‘denizden babam çıksa yerim’ciler için fazlasıyla tatmin edici bir gece olacak. Yılbaşı gecesinin müzikleri ise Dj İlker Tandoğan’a emanet. 

 

Babylon

Fizy Nights: Oldies But Goldies 

Ne Kadar? 120 TL

Bir Babylon klasiği Oldies But Goldies partisi ile 2019’u karşılamak hiç fena fikir değil; keza şampanya kadehleri eşliğinde “I Will Survive” ya da “Aya Benzer Yüreğim”e bağlanmayan bir yılbaşı gecesi ne gördük ne duyduk…  Bomontiada’da yeni yıla girerken geçmişe ışınlanmak isteyenler için rezervasyon koşulu yok; fakat biletinizi almayı unutmayın. 

Must Nişantaşı 

Must’ta Yeni Yıl: Brittany Sky

Ne Kadar? 250 TL

Birçok moda devi ile yaptığı işbirlikleriyle tanıdığımız, bol Instagram takipçili DJ Brittany Sky, yılın son gecesinde Must Nişantaşı’nda olacak. Geniş yelpazede enfes bir menü ve sınırsız yerli içkinin dahil olduğu bir fix menu sunan Must’ta güzel bir yeni yıl gecesi için yapmanız gereken iki şey var: Rezervasyon yaptırmak ve orada bulunmak.

Veranda Pera 

Yeni nesil meyhane denince aklımıza ilk gelenlerden oluyor Veranda Pera. Bu sefer sıkı bir menü ve kat kat eğlence ile misafirlerini yılın son gününde ağırlamaya hazırlanıyor. Rezervasyon ve detaylı bilgi için arayabilirsiniz: 0546 233 44 50.

Mitte 

Mitte’ye her zaman gecenin bir yarısı gidenler için hemen söyleyelim; mutfağı da en az kokteylleri kadar lezzetli. Akşam yemeğinden, sabahın ilk ışıklarına kadar devam eden keyifli bir gece için planlarınızı Mitte’ye taşıyabilirsiniz. Detaylı bilgi için Mitte’yi telefonla arayabilirsiniz: 0543 627 63 62.

Önceki Yazı

ELEKTRONİK MÜZİK SEVENLERİN İZLEMESİ GEREKEN 5 FİLM

Sonraki Yazı

EVDE YILBAŞI PARTİSİ İÇİN 5 ÖNERİ