EVENTSVENUE

Yılbaşında İstanbul’da Öne Çıkan 5 Etkinlik

Yılbaşında İstanbul’da Öne Çıkan 5 Etkinlik

PartyMag Pay ile 2021’i geride bırakırken her zaman olduğu gibi İstanbul gece hayatının nabzını tutuyoruz. Her hafta, haftanın en iyi etkinliklerini sıraladığımız gibi yılın son haftasına yaklaşırken Yılbaşında İstanbul’da öne çıkan en iyi 5 etkinlik sizlerle…

Kabul edelim, 2021 herkesin umduğu normale dönüş değildi. Yavaş bir aşılanma süreci, aşı karşıtları, covid’in varlığına inanmayanlar ve yeni türlerin tehdidi kombinasyonu ile sarsılan dünya, hala koronavirüs sonrası bir dünyanın neye benzediğini anlamaya çalışıyor. Yine de, 2022’nin daha iyi olacağına dair umutlu olmak için nedenler var. Yılbaşı kutlamaları da bunlardan biri.

Yılbaşı geceleri her zaman İstanbul gecelerinin parlama zamanı olmuştur. Lüks ziyafetlerden birinci sınıf müzik performanslarına kadar, 31 Aralık’ta katılımcılarını dört gözle bekleyen birçok şey var. Şişli’de bulunan Ritz Carlton’dan Maslak’taki Klein Phönix’e uzanan birbirinden özel mekanların yarışa girdiği bu gecede, Faithless, Marino Canal, SOEL, Ivan Masa ve Luke Garcia İstanbul gecelerine konuk olacak.

Omicron variantının yükselişiyle birlikte, sosyal mesafeyi uygulamaya ve kapalı mekanlarda yüz maskesi takmaya devam etmek için birçok neden var. Tüm okuyucularımızın 2022’ye mutlu ve sağlıklı hissederek girmelerini istiyoruz. Gelin İstanbul’da yılbaşı gecesinde bizleri neler bekliyor birlikte keşfedelim.

New Year x Kastel

Kendine has atmosferiyle öne çıkan gece kulüplerinden Kastel, 31 Aralık akşamı Can Ayverdi, Solak, Gökay Belen, Egemen Kurbetli ve Berat Posta ile yeni yıla giriyor! Detaylı bilgiyi Kastel Resmi Instagram hesabından edinebilir, bu özel gecenin biletlerini bugece.co üzerinden satın alabilirsiniz.

Route 2022 by Beatgate x FG 93.8

Ana sahne ve stüdyo sahneleriyle iki farklı atmosferi bir araya toplayan sunan Suma Han, Türkiye’nin elektronik müzik radyo kanalı FG 93.8’nin yılbaşı konsepti Route ve Beatgate ortaklığıyla yılbaşında elektronik müzikseverlerle buluşuyor. Bu özel gecede uluslararası işbirlikleriyle öne çıkan yerel DJ/Prodüktörler sahne alacak. Route 2022 by Beatgate x FG93.8 biletlerine bugece.co adresinden ulaşabilirsiniz . İşte bu özel gecede sahne alacak olan isimler :

▬ Murat Uncuoğlu ▬

▬ BeeGee ▬

▬ Alican ▬

▬ Volkan Gündüz ▬

▬ Boral Kibil ▬

FIRIN X INCEPTION

Direk dansı şovları ve eşsiz konsepti ile öne çıkan Fırın İstanbul 31 Aralık 2021 yılbaşı gecesinde İspanyol asıllı DJ/Prodüktör Luke Garcia’yı konuk ediyor. Yılbaşı müzik şöleninde geceye yerel isimlerden oluşan Fırın Showcase, Barış Berber ve Eren Koyuncu ile eşlik edecek. Detaylı bilgi ve etkinlik kuralları için Fırın Resmi Instagram hesabı ile iletişime geçebilir, bugece.co üzerinden bilet satın alabilirsiniz.

MONKEY PROJECT PRESENTS : NEW YEAR’S EVE

Bu sene Tale Of Us, Stephan Bodzin, Kevin De Vries, Deborah De Luca, Mathame ve daha birçok yabancı ismi İstanbul’da ağırlayan Monkey Project, 31 Aralık 2021 yılbaşı gecesinde Klein Phönix’te! İki farklı sahnede yerli ve yabancı sanatçıların performans sergileyeceği gecede ana sahnede Marino Canal, Soel, Ivan Masa ve Suit Panda yer alırken, ikinci sahnede Charlie Can7 ve arkadaşları gece boyunca B2B performansla sahne alacak. Bu özel gece ile ilgili detayları Monkey Project Resmi Instagram hesabından takip edebilir, lifeticket.com üzerinden bilet satın alabilirsiniz! Klein’ın diğer bir gece kulübü Klein Harbiye ise yerel isimleri ağırlayacak.

Faithless Dj Set

House müzik sahnesinin en efsane isimlerinden Faithless yeni yılı İstanbul’da Ritz Carlton’da karşılıyor! Dans müziğinin yenilikçi ve alışılagelmedik yetenek abidelerinin kreasyonu, 90’larda başladığı yolculuklarına ”En İyi Enternasyonal Grup” Grammy ödülü, ”En İyi Canlı Grup” ödülü, 22 ülkede altın sertifikalı albüm ve daha birçok küresel başarı sığdırarak tüm dünyayı kasıp kavuran, dinleme listelerinden yıllarca eksilmeyen ”Insomnia”, ”God Is A DJ”, ”We Come 1” gibi parçaların mucitleri FAITHLESS dj set performansıyla 2022’nin ilk dakikalarını bizlerle paylaşacak. Bu muhteşem gecenin bir parçası olmak, yeni yıla unutulmayacak bir deneyimle başlamak için biletler bugece.co‘da.

Evet geriye şimdiden her şeyin gönlümüzce olacağı, sevdiklerimizle eğlenip güleceğimiz, saatlerce dans edeceğimiz, acısıyla tatlısıyla hep seveceğimiz koca bir yıl dilemek kalıyor. Umarız yeni yılınız size aşk, şans, mutluluk, para, dileğiniz ne olursa onu getirir. PartyMag Pay ile hep yanınızda olmaya, sizlere yılın en iyi etkinliklerini sunup, eğlencenize biraz olsun katkı sağlamaya devam edeceğiz. Sağlıklı kalın, mutlu kalın…

Önceki Yazı

PARTYMAG HAFTANIN ETKİNLİKLERİ

Sonraki Yazı

ALL MEGA PRESENTS: YENİ YIL EĞLENCESİ FURKAN KURT & KEREM TEKİNALP'İN RİTİMLERİ İLE BİRLEŞİYOR